Петро та Марина Порошенки привітали українців із Великоднем (фото, відео)

 

Петро та Марина Порошенки привітали українців із Великоднем.

«Я щиро вітаю з Великодніми святами тих, хто всю цю ніч молився. Ми, українці, молилися за перемогу добра над злом, за перемогу життя над смертю. Так, як учить нас Святе Писання», – сказав Порошенко після Всеношної служби.

«Звичайно, що всіх українців зараз турбує питання «коли?». Коли буде наша перемога? Коли закінчиться війна? Коли Україна і українці зможуть повернутися до мирного життя? І чому ворог пройшов до нас? Відповідь можна знайти у Священному Писанні. Зло намагається знищити нас. Зло ґвалтує наших жінок, вбиває наших дітей. Але добро і життя перемагає. Перемагає невідворотно», – наголошує п’ятий Президент.

«Я твердо переконаний, що перемога буде за нами. І зараз, особливо цього року, Великдень набуває абсолютно неймовірних рис. Коли росія намагається позиціонувати себе як центр православ’я, я хотів би нагадати, що нема там віри. Вони прийшли сюди вбивати нас, прийшли як антихристи. Людина, яка називає себе «російським патріархом», благословила вбивство українців», – констатує Порошенко.

«Тому вітаю сотні священників російської православної церкви в Україні, які відмовились поминати Кирила, відмовились бути причетними до цієї неблагодатної організації, яка має на меті підтримати антихриста путіна і вбивати українців», – говорить Порошенко.

Він переконаний, що цього року Українська Церква отримає тисячі нових парафій: «Томос, який надав нам Вселенський Патріарх, об’єднає всіх українців».

«У цей світлий день висловлюю щиру вдячність всім, хто стоїть на сторожі нашої безпеки та боронить Україну від загарбника – воїнам, медикам, волонтерам. Нехай Господнє благословіння та захист завжди буде з вами!», – додає Марина Порошенко.

«Після перемоги ми розбудуємо квітучу, фантастичну, неймовірну Україну. З Божою допомогою. З нашою вірою. З нашою надією. З нашою величезною любов’ю. Христос Воскрес!», – говорить Петро Порошенко.

Джерело

Автори