Ще один хороший русскій

Євген Дубогриз

Україна “беспечная” и “ніщая”, – пише такий собі Альфред Кох. Це ще один хороший русскій, “справжній, до костєй мозга, ліберал”, інтелектуал і колишній віце-прем’єр рашкі.

Ну тобто віце-прімер тієї країни, громадяни якої вперше побачили – в Україні, що сральнік може бути теплим і в домі, а не на вулиці з діркою, громадяни якої серуть в ліжка та на столи, громадяни якої тащать все, що бачать, від подушок до тампонів та ношених трусєлєй, бо в самих того нема, а дещо вони вперше побачили – так ось екс-віце-прімер такої країни називає Україну “ніщая” 🙂 .

Можна вивезти русського із росії, можна назвати його економістом, інтелектуалом, лібералом, можна навіть зробити його німцем. Але шовінізм з русського не вибити нічим, ніколи і ні за що.

Боже, які ж вони довбой*би.

Бо ж важко назвати іншим словом людей, які en masse вперто ігнорують реальність. Тим гірше для реальності, якщо вона протирічить тим уявленням, які сформовані теліком та вчителькою Маріванною зі школи: шо русські – вища раса, що русські значить хороші, що всі навколо бідують й тільки мріють стати частиною росії, що в росії велика економіка, велика наука та велика армія /яку, ггг, хріначать вуйки на тракторі, але цю реальність теж треба ігнорувати, бо Марьіванна так не казала/.

Як же нам пощастило, що вони – довбой*би, і напали на нас як довбой*би, базуючись лише на власних довбой*бичних уявленнях про Україну та армію, та нашу економіку.

З іншого боку. Були б всі ці путіни, соніни, шойгу, скабєєви, наришкіни, акуніни, кохи, навальні, набіуліни та інші не довбой*бами, то хіба ж вони на нас нападали б?

 

На фото: Альфред Кох на могилі Троцького. Фото з відкритих джерел.

Автори