Петро Порошенко дав інтерв’ю американському телеканалу MSNBC (відео)

Порошенко в ефірі MSNBC: знищення флагмана Чорноморського флоту РФ – це крок на шляху до звільнення окупованого Криму

 

Тріумф українських Збройних Сил та вітчизняного оборонного комплексу – так Петро Порошенко назвав в ефірі телеканалу MSNBC ураження ракетами «Нептун» російського крейсера, флагмана Чорноморського флоту РФ «Москва». П’ятий Президент вважає, що це може стати кроком до деокупації Криму.

«Йдеться про тріумфальне застосування нових українських ракетних систем, які були створені за мого президенства. Флагманський корабель російського Чорноморського флоту був підбитий двома ракетами українського виробництва і пішов на дно. Я вважаю це як перший крок до нашого звільнення Криму, адже портом приписки цього корабля був Крим», – говорить Порошенко.

Він також наголосив, що тепер численне озброєння, яке разом із кораблем пішло на дно Чорного моря, не буде використане для вбивства українських громадян.

«На борту цього крейсера перебувало чимало крилатих ракет, кожен запуск яких призводить до десятків, а то й сотень вбитих українців. Таким чином, завдяки цій ракетній атаці ми зберегли життя багатьох цивільних, багатьох жінок і дітей», – зазначає Порошенко.

«Це важлива перемога ракетних технологій України. І важлива перемога для українських Збройних Сил», – наголосив Порошенко.

Джерело

 

Порошенко в ефірі MSNBC закликав США нарощувати військову допомогу Україні і остаточно ухвалити програму ленд-лізу

Петро Порошенко в ефірі телеканалу MSNBC подякував Уряду США за виділення додаткових 800 мільйонів доларів військової допомоги Україні. Він наголосив: це інвестиції у безпеку всього цивілізованого світу, і закликав США наростити постачання зброї та залучити до цього союзників.

«Що насправді означають ці обсяги військової допомоги? Йдеться про зміну правил гри. Можете собі уявити, що для того, щоб змінити хід війни, нам необхідно лише 100 винищувачів, лише 200 гелікоптерів, лише 300 танків та десь 1000 бронемашин. А тоді українські солдати зроблять свою справу», – зазначає Порошенко.

«З цією зброєю ми можемо сформувати додатково 3-4 бригади, атакувати росіян і викинути їх геть. І це не лише допомога Україні, це ваша інвестиція у вашу ж безпеку. А тому просто допоможіть нам зробити нашу роботу. Допоможіть нам врятувати світ», – закликає п’ятий Президент.

«Більше танків, більше протиповітряних систем, винищувачі, більше зброї», – наголошує Порошенко. Він також повідомив, що з початку російського вторгнення українці збили близько 300 російських літаків і гелікоптерів, знищили більше 20 тисяч російських військових.

«Українці і наші Збройні Сили сьогодні дивують світ. Наші Збройні Сили недооцінили, а російські – переоцінили. За допомоги Сполучених Штатів ми зробимо більше», – переконаний Петро Порошенко.

«І ще одна річ, де США також демонструють важливе лідерство – це спонукання інших держав приєднуватися до цього процесу. Канада, окремі країни ЄС, НАТО також тепер надають нам зброю – і протитанкову, і протиповітряну. І навіть колишні радянські танки та бронемашини, передані нам, сьогодні збільшують наші можливості. Як це називається? Ленд-ліз», – нагадує Порошенко.

«Так само, як це мало місце у 1941 році. Сенат США вже проголосував за це рішення. І тепер справа за Палатою представників. Я прошу: зробіть це якомога швидше, надайте повноваження президенту США передати нам більше зброї. Це і буде найкоротший шлях до миру. Чим більше зброї ми отримаємо, тим коротшим буде шлях до миру. Адже якщо Україна і далі отримуватиме зброю, тоді буде мир. Якщо Росію не змусити припинити стріляти, не стане України», – резюмує Порошенко.

Джерело


MSNBC — американський кабельний телеканал, доступний у США, Канаді, Південній Африці та на Близькому Сході. Назва каналу походить зі злиття двох абревіатур: Microsoft та National Broadcasting Company. Канал MSNBC був заснований у 1996 році спільно компаніями Microsoft та відділенням NBC, що належить General Electric (нині NBC Universal).