Влада хоче заткнути рота всім, хто шукає правду

Helgi Sharp

Чергова серія полювання Зеленського на Порошенка – дешева та безглузда.

Нацрада з питань ТБ і радіо призначила перевірку низці телеканалів через «вагнергейт». Зокрема, у списку фігурують “Прямий”, “5 канал” а також «Еспресо».

Йдеться про оприлюднені документи, які підтверджують підготовку українськими спецслужбами операції із захоплення бійців ПВК «Вагнер». І, відповідно, подальший провал операції.

Зокрема, у Нацраді звернули увагу, що документи мають гриф «цілком таємно». Тому у зв’язку з можливим розголошенням держтаємниці з 25 лютого до 12 березня на згаданих каналах пройде перевірка.

Найкращий захист – це напад? Боже, як це дешево зі сторони Зеленського! Бачить, що розвалюються абсолютно всі справи по Порошенку, так вирішив зайти з цієї сторони? Скажіть йому, що ефект Стрейзанд ще ніхто не відміняв, і що ці дії підуть окремим томом, коли розпочнеться суд над головними фігурантами Зе-влади.


Валерій Прозапас

В зливі “вагнерівців” державна зрада когось з посадовців в ОП підтверджена документально – свідченнями безпосередньо українських військових розвідників та опублікованими звітами ходу реалізації цієї спецоперації.

Сам Зеленський публічно видав три різні версії провалу – з деталями про розмови з Лукашенком та своїми оцінками щодо дій розвідників.

… І от Нацрада чомусь вирішила “перевірити” телеканали, які намагались розібратись в цих подіях і дати суспільству відповідь – чому вбивці опинились у Путіна, а не в українському СІЗО?

Ніхто не перевіряє брехню Єрмака та дезу Безуглої, фактичний кадровий розгром ГУР та дружбу його теперішнього керівника з громадянином РФ Гогілашвілі – замість того чиниться тиск на журналістів.

Влада хоче заткнути рота всім, хто шукає правду, за калькою своїх друзів з РФ та колишньої Біларусі?

Какая прєлєсть.

, ,