Вимагаємо від поліції припинити силове протистояння з громадянами біля Печерського суду – заява ЄвроСолідарності

Ірина Геращенко

Сьогодні влада під Печерським судом першою застосувала силу і вдалася до силового протистояння з мирними протестувальниками, які зібралися поблизу судилища, аби висловити рішучий протест проти згортання демократії, тиску на опозицію і її лідера Петра Порошенка.

Влада вдалася до відвертих провокацій, зачищаючи мирних протестувальників і стимулюючи силові сутички на вулицях Києва.

Причиною для неадекватних дій керованою Банковою поліцією стали намети з чаєм для протестувальників. На вулиці мінусова температура, а в понеділок судове засідання тривало 12 годин.

Ми нагадуємо владі, чим силові дії проти протестувальників закінчилися 19 січня 2014 року, і закликаємо не провокувати свій народ.

Влада зараз має займатися підготовкою оборони країни від російського агресора, а не стимулювати внутрішню війну з патріотами та ветеранами.

Неадеквати при владі роблять все для внутрішнього протистояння всередині країни.

Вимагаємо від поліції забезпечити правопорядок, в своїх діях керуватися виключно законом. Вимагаємо від силових структур служити народу, а не виконувати забаганки неадекватної влади.

Не створюйте картинки для російських медіа.

Наша команда звертається до учасників акції протесту – уникати провокацій і відразу повідомляти про провокаторів, тітушок і неадекватних громадян ГО Брати по зброї / Brothers in arms.

* * *

Поблизу печерського судилища так звана реформована поліція перетворюється на беркутню і почала силове протистояння з мирними протестувальниками в демонстрантами.

Тисячі українців збираються біля суду, аби висловити протест вибірковому правосуддю, згортанню демократії і слова підтримки Петру Порошенку.

Європейська Солідарність організувала намети з чаєм, враховуючи холодну погоду. І те, що минулий раз судилище тривало 12 годин, сьогодні на вулиці теж мінусова температура.

Поліція намагається знести намети з чаєм. Створюючи картинку для пропагандистів з російських каналів і наших міжнародних партнерів, послаблюючи державу.

Намети на Майдані заважали владі в 2013 і поліція намагалася тоді їх зачистити.

Вимагаємо від поліції припинити провокації і протистояння. Ваша задача – служити народу і забезпечити правопорядок, а не підігрувати Банковій розколювати суспільство і посилювати політичне протистояння.

Автори