Порошенко повертається. Як дістатися летовища «Жуляни»?

Як дістатися летовища “Жуляни”?

Це питання є зараз дуже актуальним для тих, хто приїздить з інших регіонів. Ловіть дуже детальне пояснення!

“Київ”, “Жуляни” або “аеропорт імені Сікорського’ – йдеться про одне місце.
Розглянемо всі можливі варіанти доїхати туди.

Найголовніше, що треба одразу запам’ятати, – назва летовища – міжнародний аеропорт «Київ», а не Жуляни. Якщо сказати таксисту “Відвезіть мене в Жуляни”, він туди вас і довезе – в село неподалік від аеропорту.

Тролейбус

Аеропорт “Київ” розташований в самому місті – на південному заході, тому сюди можна дістатися і на громадському транспорті в тому числі. Це буде найдешевший і доволі зручний варіант. За 8 гривень можна дістатися з центру в аеропорт.

Тролейбус №9 відправляється зі ст. метро Палац Спорту, робить зупинку на Південному залізничному вокзалі. Ходить з інтервалом біля 20 хвилин з 5:45 до 23:47. Їхати від кінцевої зупинки близько 30 хвилин без заторів.
Тролейбус №22 відправляється з зупинки “вул. Ольжича”, проїжджає ст. метро Дорогожичі і ст. метро Шулявська. Ходить з інтервалом приблизно 15 хвилин з 5:50 до 23:53.
Тролейбус нічний 92Н. Курсує з 23:00 – 5:30. Маршрут тролейбуса такий: аеропорт «Київ» – Залізничний вокзал – пл. Свободи.

ЯК ОПЛАТИТИ ПРОЇЗД: вказано внизу тексту. ⤵️

Автобус

Автобусний маршрут до аеропорту “Київ” лише один – №78. Відправляється він зі станції метро Васильківська, аеропорт лише проїжджає – це не кінцева зупинка. Курсує автобус лише по буднях з інтервалом аж 40 хвилин. Робочі години: з 6:19 до 19:57.

ЯК ОПЛАТИТИ ПРОЇЗД: вказано внизу тексту. ⤵️

Електричка

Електрички до аеропорту «Київ» ходять досить часто. Сісти можна на вокзалі, Лівому березі, Дарниці, Троєщині, Почайні й інших станціях. З вокзалу потрібно проїхати всього дві станції до зупинки «Київ-Волинський». Аеропорт розташований всього в трьохстах метрах від станції, тому дорога не займе багато часу.

Якщо ви на вокзалі – сідайте на будь-яку електричку (в тому числі в бік Боярки, Фастова тощо), яка проїжджає станцію «Київ-Волинський».

Як оплатити проїзд

Оплата проїзду в громадському транспорті здійснюється виключно транспортною картою або разовим QR-квитком. Придбати їх можна у касах метрополітену, терміналах самообслуговування на зупинках наземного транспорту або в онлайн-застосунку Київ Цифровий. Купити квиток у водія – неможливо. Квиток обов’язково треба провалідувати.

Погода на завтра у Києві!

Буде прохолодно з опадами, тому одягайтесь тепліше і обов’язково беріть з собою хороший настрій!

Очікувано влада навмисно обмежує рух транспорту в місті Києві «по технічним причинам»

Але це не завадить нам зустріти Петра Порошенка!

Зміни в трафіку можна перевіряти тут.

 

Автор