Що ми будемо сьогодні робити?

Віктор Трегубов

Ми зберемося на Майдані, трішки послухаємо людей там, а потім підемо до Офісу Президента. А там вже як піде.

Яка буде акція? Мирна. Ми не будемо робити подарунки росіянам. Ми не хочемо провести переворот, наша ціль – його зупинити, поновивши дію Конституції, розділ “Президент України”.

Але мирна – не значить беззахисна чи м’яка. Ми трішки злі.

Чого ми вимагаємо?

Перше – відсторонення Єрмака, Татарова, Демченко, Шурми та інших проросійськи налаштованих персонажів. Конкретно Єрмак ще й порушує Конституцію, перебравши на себе повноваження фактичного віце-президента.

Цю вимогу, втім, Зеленський проігнорував, і дав зрозуміти, що ігноруватиме надалі. Отже, наша наступна вимога – дострокові парламентські вибори і добровільна відставка Зеленського, або оголошення йому імпічменту. Ми дуже довго просили по-хорошому: пане президенте, давайте ви все ж будете виконувати Конституцію та боротися з ворогом. Замість цього отримали Єрмака, кучу його ватних замів, напіврозвалений Нафтогаз, корумпованих довбнів в держбанках, “перемир’я” та ось тепер – готовність до прямих переговорів з РФ без участі Заходу. А ще довгу та тупу брехню, “справу Ріффмастера”, війни з журналістами та поступовий перехід від “кортежі – нафіг” до “а от гвинтокрили – це дааа”. Паралельно з цим зрив виконання оборонного замовлення видається за велику перемогу, зрив боротьби з епідемією просто не згадується, а за боротьбу з олігархами видають боротьбу з окремими олігархами на користь інших.

Простіше кажучи – влада втрачає береги.

Чому ми вважаємо, що зараз можливий сценарій перевиборів та імпічменту?

Тому що в Верховній Раді розпадається коаліція. Коли факт її смерті стане неможливо приховувати, потрібні будуть нові вибори. До того моменту рейтинги Слуги народу повернуться туди, де вони й мають бути – під плінтус. Залишиться тільки відправити туди самих цих діячів. І тут вже нашим завданням буде обрати парламент, який прожене цей цирк із главклованом на чолі.

Самому неприємно, але іншого виходу немає. А значить, так буде.

Що ми можемо тут зробити? Об’єднатися і вийти на вулиці великим, красивим загалом, щоб одна гнусава форма життя вже не могла розказувати про “мене підтримує більшість” та кидати понти “хочете, я піду? Тільки попросіть!”.

Хочемо.
І не проситимемо, а вимагатимемо.

До зустрічі.

P.S. Оскільки, незважаючи на популярну чутку, Ахмєтов так і не оформив нам донат на мільярд, це можете зробити ви. За цим посиланням. Дякую.

Автори