Дякуємо, Пентагоне

Ірина Геращенко

На фоні лицемірного «занепокоєння» наших партнерів по Нормандському формату – Франції та Німеччини, застосуванням ЗСУ безпілотників «Байрактар» для захисту наших позицій єдиною адекватною виглядає заява представників США із закликом зняти обмеження щодо продажу летального озброєння Києву.

Чим сильніше і зубатіше буде українська Армія, тим менше буде спокус у Путіна лізти на нашу територію.

Дякую представниці Пентагону Лорі Купер за реалістичну оцінку ситуації на Донбасі та розуміння, що «політикою умиротворення» Путіна не заспокоїш, а лише розв’яжеш руки лізти далі.

Прикро, що цього й досі не усвідомили в повній мірі Берлін і Париж.

Примітно, що вже й Зеленський змушений був зробити заяву, що ЗСУ і надалі використовуватимуть безпілотники, адже ми захищаємося, а не нападаємо. І діємо виключно в логіці захисту нашої території.

Зеленський, який скільки років дискредитував і оббріхував нашу політичну команду, що начебто можна домовитися з Путіним, «було б бажання», мав би зараз публічно визнати, що домовитися посередині неможливо і всі його гучні заяви були просто хейтом Порошенка.

Варто більш жорстко захищати Україну назовні, публічно реагувати на кожне порушення режиму тиші та доносити інформацію про всі порушення Мінських угод з боку РФ світові, вимагаючи реакції європейських столиць. Он і досі на окупованому Донбасі заблокована робота СММ ОБСЄ! Де публічне «занепокоєння» з цього приводу Берліну і Парижу? Немає. Бо не було й гучної апеляції Києва.

І саме цим мають зайнятися представники України в ТКГ, а не мовчки десь відсиджуватися.

А Лорі Купер, яка завжди підтримувала Україну, дякуємо.

 

Автори

Усі відео