Жорсткий виступ Петра Порошенка на погоджувальній раді 04.10.2021 р. (відео)

 

Порошенко про розслідування фінансових оборудок Зеленського і Коломойського: під ударом опинилася держава Україна

Міжнародні фінансові злочини Зеленського та його партнера олігарха Коломойського, про які повідомили світові медіа, не розслідуються в Україні. Про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Я шокований, що представники монобільшості навіть не згадали про те, про що сьогодні говорить весь світ. Говорити сьогодні треба про злочини, про міжнародні злочини вищого керівництва держави і особисто Володимира Зеленського. На жаль, тепер під ударом опинилася держава Україна, коли через дії президента Зеленського Україна фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції, до відмивання вкрадених в Україні грошей спільно зі своїм бізнес-партнером Коломойським», – зазначив Петро Порошенко.

«Якщо хтось хоче підтвердження цього, я прошу просто подивитися газети Guardian, El Pais, The Washington Post, Euronews, CNN, Deutsche Welle. Останнє місце, де про це можна говорити, – парламент. Керівництво монобільшості намагається і тут закрити рота», – зауважив Порошенко.

«Мова йде про те, що спільно з Коломойським 40 млн дол були вкрадені. Зеленський не є Голобородьком, і про це було відомо ще з 2019 року. Це не розслідувалося, бо на сьогодні вище політичне керівництво пов’язане із СБУ, яке має конфлікт інтересів і спільно брало участь у цих злочинах з іншими 100% своїми керівниками правоохоронних органів», – констатує п’ятий Президент.

«Я переконаний, що це неприпустимо», – наголосив Порошенко.

Джерело

 

Зеленський, який «злив» інформацію про «вагнерівців» Лукашенку, підірвав довіру наших партнерів – Порошенко на погоджувальній раді

«Злив» спецоперації із затримання бойовиків ПВК Вагнера білоруському диктатору Лукашенку, в якому зізнався Зеленський, підриває довіру до України міжнародних партнерів. Про це заявив на погоджувальній раді п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголосив, що публікації світових ЗМІ про фінансові злочини Зеленського та його партнера олігарха Коломойського, а також «вагнергейт» роблять владу України нерукостискаємою.

«Було б добре, якби лише Зеленський був би нерукостискаємий. Мова йде про питання національної безпеки. Під час зібрання в Трускавці Зеленський зізнався у ще одному злочині, що він особисто передав Лукашенку інформацію по операції по «вагнерівцях». Яку він спочатку заперечував, потім казав, що це операція російських спецслужб, які нібито росіяни організували самі проти себе. А на сьогоднішній день зливом цієї операції скоїв злочин і підірвав довіру наших міжнародних партнерів, яка так важко завойовувалася протягом останніх п’яти років», – говорить Порошенко.

«Хто далі вам буде передавати сенситивну розвідувальну інформацію, яка завтра може опинитися в руках Путіна, з яким він прагне терміново зустрітися тет-а-тет, руйнуючи світову коаліцію, яка була створена на підтримку України?», – обурився Петро Порошенко.

«На сьогоднішній день Україна потребує захисту від монобільшості», – резюмує лідер «Європейської Солідарності».

Джерело

 

Соціальний захист людей є найважливішим завданням парламенту: Порошенко закликав підтримати законопроект про 13-ту пенсію, збільшення субсидій і зарплат медикам та військовим

Першим пріоритетом роботи парламенту має бути соціальний захист людей, – про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ми наполягаємо на тому, щоб наш законопроект 6006, де передбачається за рахунок джерел, які надійшли з Міжнародного валютного фонду, вирішити п’ять нагальних питань», – зазначив Порошенко.

«Питання перше – це компенсація відсутності індексації пенсій, яку не зробила діюча влада, де-факто пограбувавши пенсіонерів. У якості часткової компенсації в листопаді ми наполягаємо на тому, щоб пенсіонерам, які отримують нижче середньої пенсії, була виплачена 13-та пенсія за рахунок цих коштів і гарантовано своєчасне проведення індексації», – вкотре наголосив п’ятий Президент.

«Питання друге – це негайне погашення заборгованості перед військовослужбовцями, в тому числі по грошовому утриманню. Питання третє – терміново профінансувати заходи по боротьбі з ковідом за рахунок новосконцентрованих коштів. А не фінансувати автозаки і «Велике крадівництво», як це відбувалося минулого року», – нагадав лідер «Європейської Солідарності».

«Четверте – ми наполягаємо на вирішені питання субсидій. Кількість домогосподарств, які потребують субсидій, на сьогоднішній день складає більше 6 мільйонів, а забезпечені лише 2. Не залишати народ сам-на-сам з цими проблемами подорожчання газу, коли влада не закупила свого часу ні в підземні сховища газ, ні забезпечила вугіллям, створивши кризу на енергетичному ринку», – говорить Порошенко.

Як відомо, «Європейська Солідарність» також наполягає на захисті інтересів громад та місцевого самоврядування, на яке центральна влада намагається перекласти відповідальність за зростання тарифів.

Джерело

Усі відео