СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02.09.2021

Ісламська Республіка Афганістан 

За словами заступниці державного секретаря США В. Нуланд, США працюють над відкриттям повітряних і наземних коридорів для продовження евакуації людей з Афганістану. На сьогодні зі 124 тисяч евакуйованих з Афганістану – 23 876 є афганцями, які потрапили до групи ризику.

На прохання «Талібану» з Катару до Афганістану прибув літак авіакомпанії Qatar Airways з технічною групою, яка має обговорити питання подальшого функціонування аеропорту Кабула.

Уряд Південно-Африканської Республіки відмовився тимчасово розміщувати на своїй території біженців з Афганістану, які зараз перебувають у Пакистані. Планувалося, що згодом їх перевезуть до третіх країн.

Китай, США, Пакистан та Росія готують зустріч щодо обговорення ситуації в Афганістані. Імовірно переговори відбудуться після стабілізації обстановки в країні та відновлення роботи аеропорту Кабула.

Королівство Саудівська Аравія

ППО Арабської коаліції збила три безпілотних літальних апарати в небі над Єменом.

Сирійська Арабська Республіка

На півночі Сирії спецназ збройних сил Туреччини ліквідував чотирьох бойовиків сирійського крила терористичної організації РКК, які обстрілювали зону проведення операції «Джерело світу».

Джерело

Усі відео