«Плюси» спробували поговорити про Іловайськ

Володимир Омелян

Один із найбільших олігархічних телеканалів України, який належить бізнес-партнеру Президента України, що перебуває під санкціями чи слідством США, Ізраїлю та України (і це геть не заважає йому залишатися другом Зеленського та паразитувати на цілих галузях, бо в Україні санкцій проти нього досі немає), розродився цілою спецпередачею з «нагоди» дня пам’яті за загиблими захисниками України.

Ні, цей ефір не був присвячений питанню, чому мовчить досі Зеленський, коли в суботу російська артилерія розстріляла мирну Авдіївку, і ЗСУ втратили пораненими понад 10 бійців лише за одну добу. І ми щодоби маємо втрати пораненими та загиблими на фронті, попри «мир від Зеленського».

Вони спробували поговорити про Іловайськ.

Проблема в тому, що нинішня влада немає що сказати про Іловайськ, бо в цей час гастролювала по москвах і тусила по ресторанах.

Ті, які воюють і втратили найближчих, знають ціну війни, зради і некомпетентності.

Ключове, про що мовчать усі: 1991 року розвалився СССР, 2014 розпочалася і досі триває наша війна за Незалежність. У 2014 Кремль втратив остаточну надію домовитися з українською елітою, корумпувати її та повернути «договорняками» Україну під руку Москви. 2014 року Кремль вирішив нас знову захопити грубою фізичною силою. Як він це робив раніше, і не лише з Україною.

Я знаю, що таке ховати загиблих і найрідніших. І я певен, що жодна смерть чи каліцтво нашого воїна не була марною!

Зі своїми зрадниками ми розберемося обов’язково. Після того, як Москву повернемо у звичний стан її існування – болото.

І не треба стояти на шляху повернення України в Європу. Це вже намагалися робити багато впливових, багатих, потужних «українців» – завершиться це ростовим для них і перемогою для України.

А передачу треба було почати з хвилини пам’яті про загиблих за Україну…

П.С. Один із учасників «шоу» не втримався і виправив ведучу, що Іловайськ не захоплювали, а звільняли…


 

Військовий кур’єр України: “Правда” про Іловайськ від плюсів, або пар в свисток. Що нам розказали на річницю трагедії?

Усі відео