Про сміттєву блокаду головного мозку

Mason Lemberg

“Реформатори європейського взірця” з партії Сміттєпоміч, намагаючись довести, що то “злочинна влада” влаштувала “сміттєву блокаду”, сьогодні накакали собі в штани.

“Львівська міськрада оприлюднила сотні відмов на листи про прийняття сміття. Міськрада надіслала 495 звернень, отримала 229 відмов і лише 9 відповідей були зі згодою прийняти сміття зі Львова”

Самі відмови є тут

Відкриваєте всі ці тонни засканованої макулатури і бачите наступне:

1) Останнє звернення садового до місцевих рад було датоване 28.03.2017. Зараз 21.06.2017

2) 28.03.2017 була здійснена масова спам-розсилка листів щастя міським головам.

Про що це говорить:

1) Що ніякої “сміттєвої блокади” немає. З моменту останніх звернень пройшло 3 місяці, сміття зі Львова вивозилось, незважаючи на відмови. Тепер виникає запитання куди вивозилось сміття?

2) Що пан садовий за останні 3 місяці не зробив НІЧОГО для вирішення проблеми. То може сміттям заблокований головний мозок садового?

3) Що пан садовий, здійснюючи спам-розсилання листів міським головам, не робив нічого для вирішення проблеми взагалі. На мій погляд, абсолютно логічно, що відповіддю на спам буде відмова. А щоб не було відмови треба домовитись, обговорити моменти, в тому числі оплату за захоронення сміття, обєми сміття і т.д. І тоді можна на щось розраховувати…

Отака вона сміттєва блокада головного мозку садового і його партії сміття.

UPD. Продивився листи-відповіді – там реальний спам. В багатьох листах написано, що місто до якого звертався садовий, не має власного сміттєзвалища. А отже садовий писав листи не для того, щоб вирішити проблему, садовий писав спам всім підряд аби піаритись, що він щось робить.

Хоча спам усім підряд, без будь-якої конкретики – це не вирішення проблеми, це свідоме її ігнорування.

Автори