Абсурд триває… (фото, відео)

Ветерани, активісти та волонтери під Печерським судом виступають на акції підтримки героя оборони Маріуполя генерала Павловського

 

Справа проти генерал-лейтенанта Ігоря Павловського є особливо цинічною, адже він був одним з командирів героїчної оборони Маріуполя у 2014 році, а військові катери, поставлені у ЗСУ на замовлення Міноборони, несуть свою службу і беруть участь у парадах, на яких піариться влада. Про це говорять учасники мітингу під Печерським судом.

«Сьогодні в нас – дійсно знаковий день, коли українська армія разом із добровольцями звільнили Маріуполь, який є зараз нашим форпостом на Азовському морі. І ось зараз судять генерала, намагаються сфабрикувати справу проти генерала, який брав безпосередню участь в цьому. А під судом відбувається ганебне явище, коли нагнали якихось проплачених людей», – обурюється колишній бранець Кремля, кримський активіст Володимир Балух.

«Спочатку розбираються з людьми свідомими, і тими, хто розуміє, що відбувається, а потім черга доходить до кожного. Ця тоталітарна система саме так і працює. Потім черга доходить до кожного», – застерігає Балух.

Суд над бойовим генералом Павловським – це виконання Офісом Зеленського замовлення Москви. Про це заявила народний депутат 8-го скликання, активістка Революції Гідності Тетяна Чорновол. Вона зазначила, що проти генерала Павловського в Москві порушено три кримінальні справи саме за оборону Маріуполя. «Хочу нагадати, він був одним з командирів, командував сектором «Д» і від Маріуполя регулярні російські війська вдалося відкинути. Ми їм показали, що таке загарбати нашу землю. Саме тому проти Павловського справи порушені в Росії, і саме тому зараз його судять в Печерському суді, і саме тому різні поплічники Зеленського тут зараз верещать на замовлення Офісу президента. Тому що виконують замовлення Москви», – сказала Чорновол.

«Це одна з найбільш цинічних історій. Тому що генерала Павловського звинувачують в тому, що він завдав збитків державі при виробництві та поставленні на бойове чергування бойових катерів ЗСУ класу «Кентавр». Вчора президент Зеленський і його оточення, які є замовниками цієї справи, в Одесі на цих кораблях просто піарилися, показували потужність ВМС України, фотографувалися», – зауважив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

«Жодним чином ніхто не казав, що ці кораблі були якісь не такі, що якось їх неправильно робили. Навпаки президент країни, Верховний Головнокомандувач прийшов і фотографувався, знімався на відео на цих кораблях», – додав депутат.

Володимир Ар’єв переконаний, що такі суди підривають обороноздатність України: «Вони завдають шкоди обороноздатності України своїми замовними атаками на людей, які в найтяжчий час рятували Україну і намагалися посилити її боєздатність».

При цьому депутат наголосив, що сьогодні під судом зібралися люди, які підтримують генерала, а влада пригнала провокаторів-«тітушок». «Сьогодні «тітушок» приганяють під суд кричати на замовлення влади. А реальні військові, люди з орденами, з «Айдару», хто прийшов реальну війну, вони прийшли сьогодні підтримати генерала Павловського. Тому що вони знали, хто тоді воював, а хто тоді ховався у Москві, отримував російські гроші», – сказав Ар’єв.

Учасник війни проти російської агресії, депутат Київської міської ради Олександр Погребиський також підкреслив, що нинішня влада системно переслідує бойових генералів.

«Генералів, які не боялися брати у найнебезпечніший момент на себе відповідальність, не боялися приймати рішення. Саме ці генерали є основою нашого новітнього війська», – казав депутат. Він нагадав, що влада намагалася засудити і генерал-майора Дмитра Марченка, генерал-лейтенанта Шевчука, яких намагалися судити за нібито браковані бронежилети, але ці бронежилети продовжують використовуватися в Збройних сила до цих пір. так само у Верховному Суді був нещодавно виправданий ще один український військовий – генерал Назарова. Все це є систематичною війною нової влади проти українського війська. Проти людей, які не бояться брати на себе відповідальність», – сказав Олександр Погребиський.

«Так сталося, що сьогодні ми прийшли в черговий раз захищати чергового українського генерала. Ми тут разом з вами захищаємо генерала Павловського, якого намагалися звинувачувати у нібито закупівлі палива за завищеними цінами. І знову ж таки клепали справу. І як виявилося паливо закупалося за цінами нижчими ніж його закуповує НАБУ. І справа розсипалася. Сьогодні генералу Павловському намагаються «шити» справу у нібито перевищені службових обов’язків або корупційним діям пов’язаним з закупівлею бронекатерів. Бронекатерів, яких у ЗСУ взагалі не було. Ви всі пам’ятаєте, як ВМС України виходили з окупованого Криму і з чим вони звідти виходили», – зазначив він.

«В цьому суді судять завжди тих, хто відстоює інтереси України, хто не боїться приймати рішення і хто вболіває і захищає українську державу», – наголосив депутат.

Джерело

 

Ростислав Павленко про справу генерала Павловського: схоже, так Зеленський випрошує зустріч з Путіним

 

Переслідування бойового генерала, героя оборони Маріуполя Ігоря Павловського – це намагання Зеленського випросити у Путіна особисту зустріч. Про це у Печерському суді сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.

Він також зауважив, що сума застави, яку вказали прокурори, для героя війни проти російської агресії вища, ніж була для Медведчука.

«Складається таке враження, що Зеленський випрошує зараз у Путіна зустрічі з ним і каже: «господин Путин, дивіться, я саджаю за ґрати тих, хто не пустив тебе у Маріуполь. Я саджаю за ґрати тих, хто випускає техніку – єдину в Україні, яка здатна щось тобі протиставити на морі. Тому, будь ласка, зустрінься зі мною. Я зазирну тобі в очі і побачу там мир». І це абсолютно не прийнятна поведінка. Я переконаний, що за це і Зеленський, й інші учасники цього фарсу ще будуть відповідати», – говорить Павленко.

«Це – змова, коли Зеленський використовує правоохоронні органи фактично як ручні засоби репресій. Вони не звертають жодної уваги на численні факти порушень нинішньої влади – щодо закупівлі неякісних снарядів за завищеними цінами. Був скандал щодо нефінансування по «Нептуну» і подібним системам озброєнь, які необхідні зараз української армії. Натомість ми бачимо чергову справу, яка так само лусне, як і всі попередні, які розпочиналися проти президента Порошенка, проти бойових генералів, які захищали Україну, і проти тих виробничників. які забезпечували якісну продукцію для наших військових», – резюмує Павленко.

Як відомо, Кремль вважає генерала Павловського ворогом, проти нього держава-агресор порушила кілька кримінальних справ.

Джерело

 

Володимир Ар’єв: Вчора Зеленський піарився на кораблях, за які сьогодні судять бойового генерала Павловського

 

Справа проти Павловського виглядає особливо цинічно, адже ще вчора влада піарилася на кораблях, за які сьогодні тягають до суду бойового генерала. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв у Печерському суді.

«Вчора президент Зеленський і його оточення, які є замовниками цієї справи, в Одесі на цих кораблях просто піарилися, показували потужність ВМС України, фотографувалися. І жодним чином ніхто не казав, що ці кораблі були якісь не такі, що якось їх неправильно робили. Навпаки президент країни, Верховний Головнокомандувач прийшов і фотографувався, знімався на відео на цих кораблях. А сьогодні генерала, причетного до створення українських бойових кораблів у той час, коли ніхто Україні взагалі у світі зброю не хотів продавати, намагаються засунути за ґрати шляхом призначення абсолютно непід’ємної у 400 мільйонів гривень застави», – обурюється Ар’єв.

«Ми сьогодні бачимо цинізм влади по відношенню до військових. Вони таким чином підривають обороноздатність України. На словах вони патріоти, але їхні справи свідчать те, що вони навпаки завдають шкоди обороноздатності України своїми замовними атаками на людей, які в найтяжчий час рятували Україну і намагалися посилити її боєздатність», – зазначає Володимир Ар’єв.

Нічого дивного тут немає, зауважує народний депутат. «Зеленський, який в 2014 році говорив про «один народ» і хвалив бойовиків за те, що вони «віджали» у ЗСУ танк, наполягав на тому, що ми з Росією «один народ», працював у Росії, отримував у Росії дохід. І для нього нічого страшного немає сказати слова – правильні, патріотичні, але реальні дії сьогодні – це антипатріотичні і такі, які завдають шкоди державі Україні», резюмує Ар’єв.

Джерело


Ірина Геращенко

Минулого тижня ВР ратифікувала угоду з Францією на закупівлю французьких локомотивів. До того парламент ратифікував угоди на закупівлю французьких гелікоптерів і катерів. Я щиро захоплююся, як Франція, Британія, Туреччина, США, Німеччина і інші країни демонструють здоровий протекціонізм, просуваючи по всьому світу свої економічні інтереси і захищаючи свого виробника. З цікавістю спостерігаю за лобістами цих сильних, успішних, авторитетних і заможних країн в українському уряді та парламенті. Думаю, що нам давно варто прийняти закон про лобізм, це було б набагато чесніше, ніж потішні ініціативи Зеленського про «деолігархізацію». Я точно за посилення наших дипломатичних і економічних зв’язків з країнами Заходу, за інвестиції, за прихід в Україну технологій і найякіснішого обладнання, техніки, особливо якщо мова йде про армію.

В той же час мене дуже тривожить питання: а що відбувається в українській промисловості, виробництві, оборонпромі? Зеленський з кожної своєї поїздки привозить папірці про інвестиції, але де контракти, де закупівлі української техніки бодай в якійсь одній країні? Де про це інформація? Більше того, сама Україна готова підтримати свого виробника? Розвивати свої технології? Хто готовий бути лобістами українських гелікоптерів, катерів, ракет, зброї, новітніх розробок, машин, техніки?

Сьогодні в Печерському суді чергове судилище. Цього разу влада Зеленського обрала в жертви генерала Ігоря Павловського. Саме він організовував в 14 оборону Маріуполя, командував сектором Д. В маріупольському аеропорту, де перебував тоді штаб, ми і познайомилися в страшні дні серпня 14-го. Коли на морі загинули наші морські прикордонники, поблизу міста був розбитий польовий госпіталь, і туди привозили поранених під Іловайськом, коли пригороди щодня обстрілювали. А ще саме він як заступник міністра оборони був куратором так званих ракетних програм (Стугни, Нептуни, Корсари, Вільхи). Все те, що зараз, за Зеленського, зірвано і не приймається, не закуповується, бо й досі немає ДОЗ на цей рік.

Судять генерала за те, що він посмів закупити для нашого флоту 2 катери «Кентавр», які були зроблені в Києві на заводі «Ленінська кузня», в 2018 році спущені на воду, несуть службу в морських силах України.

Мотиви «злочину» очевидні. Шукають, де тут Порошенко.

Що ж, скоро ніхто нічого не вироблятиме і не закупатиме. Бо завжди можна купити американське/французьке/турецьке/британське/німецьке від гріха подалі.

А те, що українські заводи дають роботу тисячам українців, сплачують податки і працюють на наші технології та наш ВПК, про це не варто і думати, коли мова йде про таку захоплюючу справу: продовжити брехню про «заробітки на війні».

Пане Ігоре, тримайтеся! Правда переможе.

Наші колеги зараз в залі суду, аби взяти на поруки… справжнього бойового генерала. Абсурд триває.

Поручителі: Володимир Ар’єв, Максим Саврасов, Ростислав Павленко, Тетяна Чорновол, Сергій Кривонос.