Про “антикорупціонерів” і конфіскацію грошей януковича

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Цікавий пласт з дніща підняли на поверхню відомі йуристи, “політики”, хромадські дніщєактивісти та інші лідєри мнєній, а також їх фейсбучні почітатєлі.

Всі ті, хто в один голос почав розказувати про незаконність, неправомірність, порушення в процесі конфіскації грошей янека.Мова тут не про те, що ризиків судових позовів проти України не існує. Вони існують.

Мова тут про те, що ці йуристи, ” політики” і хромадські дніщєвісти поняття зеленого не мають про справу, матеріали справи, підстави для конфіскації і, відтак, про законність/незаконність конфіскації.

Зате ці сірожі, які поняття зеленого не мають, заполонили телевізори з аксіоматичними і безапеляційними твердженнями про “порушення”, ” незаконність” і так далі…

Соупадєніє? – Не думаю! Думаю, що тупі слівні бачки не переставали працювати на янека і всю його кліку.

Але мене в цій ситуації вчергове дивують не сірожі. В сірож є причини проводити дніщєрильні роботи.

Мене дивують оці “патріоти” в трєніках, котрі кричать чому не покарані корупціонери, лайкають імпортного борова, який в незрозумілому статусі і на основі незрозумілих підстав, обіцяє посадити 25000 чиновників, а потім розказують: “Недостатньо підстав для конфіскації бабла, вкраденого янеком. Бо антикорупціонер сірожа/йурист по тєлєвізору сказав”.

Ви, товаріщі, не заслуговуєте ні на що, окрім того щоб бути все життя лохом і прожити в …і.

Поділитися:
Share

Share