Куди не глянь – самі «сивочолі»!

Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

От і скажіть мені, чим керується той Байден, збираючи собі команду? Ну тільки помисліть! Жодного нового обличчя! Жодного “молодого і гарного”! Самому молодшому – 60 років. Куди не глянь – самі “сивочолі”!

А біографії їхні читати – то взагалі нудота! Кар’єра в партії, кар’єра в політиці, кар’єра в армії, кар’єра в держдепартаменті, кар’єра в конгресі! Жодного обличчя “НЕ з системи!” Жодного “НЕ вміє красти”! Жодного представника ГО! А де журналісти на чолі держкорпорацій?! Де, чорт, забирай, продюсери гумористичних шоу в Держдепартаменті? Де всі інші “вони научаться”?

Про коміків я взагалі мовчу – зневага повна!Як таке їхні борці з корупцією пропустили, для мене взагалі загадка. Я лише пару імен запустив на пошуковці у “Блумберг” та в “Нью-Йорк таймс” – і як на підбір! Скандали через зв’язки з “Локхид Мартін”, “Дженерал Моторс”, “Майкрософт”… Звісно, жодного доказаного, – прямо як у нас зі “свинарчуками”. Але ж диму без вогню не бува – кожен Гнап вам скаже! Про що там взагалі думають їхні активісти? Куди їх заведе такий уряд?

Не знаю куди заведе, але з усіма попередніми командами президентів США, набраними так само, Штати лишаються в світі “державою №1”. І їхні Бігуси та Бабінець живуть у їхніх судах, доказуючи правоту своїх передач. І пересічні американці це зазіханням на свободу слова чомусь не вважають. Правда, дивно?

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії