Маніпуляції з соціологією для лохів (відео)

Володимир Омелян

Як це невимовно мило…

«Велике Будівництво підтримує 93% українців!», – спершу гукнули на Банковій і в Укравтодорі. Потім про це почали розповідати ледь не з кожної праски та світлофора.

Але щастя тривало менше доби, допоки навіть фонду «Демініціативи» та КМІС, на соціологічні дані яких, власне, посилалися, не увірвався терпець, і вони в блозі на Укрправді не вказали: лише 11% відзначили як подію будівництво доріг, і з цих 11% підтримують Велике Будівництво 93%.

Себто, узагальнюючи, за методикою Подоляка-Мендель можна стверджувати, що Велике Будівництво підтримує лише близько 10% українців, що і відповідає нинішньому справжньому рейтингу Зеленського 😆

Володимире Зеленський, не втомлююся повторювати: з дорогами так не працює! Будівництво доріг – це не подвиг, а обов’язок влади. Тим більше, немає жодної Президентської програми, Ви не за власні гроші це робите, а за кошти платників податків. Тому на бігбордах всієї України має бути написано: «Дякую, що повірили мені і обрали президентом. Дякую за Ваші кошти!».

І будувати треба якісно і багато, не красти!
І тоді, якщо дороги, збудовані за час Вашої каденції не розсипляться через 10 років, хтось можливо і скаже: «О, а цю дорогу за Зеленського збудували!».

Але, швидше за все, не скажуть і цього.


Владимир Завгородний

В девяностые дело было. Встречаются как-то два одноклассника. Один — “новый русский”, второй — простой пост-советский инженер.
— Вася! — кричит инженер. — Ты ли это? На шестисотом мерседеса, в малиновом пиджаке? Вася! Как же ты так поднялся, у тебя ж в школе одни двойки были, ты ж таблицу умножения так и не выучил!
— Да всё просто, — отвечает “новый русский” Вася. — Иду на базар, покупаю жвачки по рублю. Продаю в киоски по три рубля. Вот на эти два процента и живу.

* * *

Владимир Зеленский, как известно, получил хорошее образование по специальности «Правоведение» в Криворожском экономическом институте Киевского национального экономического университета, в том самом институте, где по чистой случайности работал его папа заведующим кафедрой. И заметьте, завистники, получил образование без отрыва от игры в КВН!

Нам неизвестно, так ли считает проценты наш герой и его офис как “новый русский” в анекдоте. Но так вышло, что в опросе “Деминициатив” написано – 11.3% населения отметило инициативу “Великое строительство”, и 93% из них её похвалили. А в Офисе президента 11% волшебным образом куда-то исчезли, и уже 93% граждан одобряют “Великую стройку”.

Котлован, бл*дь, Платоновский.
Простите, образованием навеяло.

Да, так о чём это мы.
93 процента от 11 процентов волшебным движением руки величайшего лидера превращаются во всенародное одобрение дорог в обмен на недостаток кислорода в больницах.

ВОТ НА ЭТИ ДВА ПРОЦЕНТА РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСКОГО И ЖИВЁТ.

 

Прямий: Після звинувачень в маніпуляції Офіс президента виправив заяву про “Велике будівництво”

 

Автори