Петро Порошенко звернувся до киян: «Голосуйте за Київ. Думайте про Україну!» (відео)

Петро Порошенко

Достатньо озирнутися навкруги, щоби побачити, що наш рідний Київ став набагато кращим… І більш комфортним. Відбулося це завдяки децентралізації, яку я ініціював, і яку успішно впровадила наша команда. Саме вона дала місту небачений досі фінансовий ресурс. Рекордно збільшила бюджет Києва. Майже втричі. З 23 мільярдів в 2014 році до майже 62 мільярдів минулого року. Погодьтеся, за такі гроші міська влада могла би зробити і набагато більше.

Але ключова проблема не в цьому. Президент і його «Слуги» дивляться на успіхи столичної громади. І їх давить зелена жаба. Вони постійно намагаються залізти у кишеню до громад. Розуміючи, що «пані мер» пролітає на своїй чарівній парасолі, хочуть змінити закон про столицю. Забрати реальну владу в обраного вами міського голови. А віддати її призначеному Президентом «смотрящему». Чи то з «Велюру», чи то з «Кварталу» – «какая разница?»

Права Києва, щоб не втратити, треба захистити. Це серйозна боротьба. По плечу вона лише сильній політичній команді. Яка має сильну фракцію у парламенті, де «Європейська Солідарність» вже не раз «вирубала» скажений принтер дилетантів. І сильна фракція в Київраді. Обидві фракції працюватимуть на Київ як одна команда. В тому числі і за моєї особистої участі.Ми готові входити до більшості в Київраді та брати свою частину відповідальності за ситуацію в місті. Бо, якщо не ми, є ризик, що таку більшість під тиском Банкової Голова утворить разом зі «Слугами» та ОПЗЖ.

Київ – столиця України. Саме тут в критичні моменти вирішується доля усієї країни. Безумовно, ваше голосування до Київради має загальнонаціональне значення. І підтримувати варто саме ту політичну силу, яка здатна захищати від повзучого промосковського реваншу не лише столицю, а всю Україну. І це – «Європейська Солідарність».

«Європейська Солідарність» поважає ваш вибір міського голови. Хто б не був вашим обранцем в мери, не варто віддавати усю владу в одні руки. Яка шкода від монобільшості, ви бачили на прикладі Верховної Ради.

Наше завдання в Київраді – захищати киян та допомагати вам. А міського голову, міську владу – контролювати та тримати в тонусі.

Тому прошу вас на виборах до Київради голосувати за «Європейську Солідарність». Це пропозиція «два в одному». З одного боку, фахові і досвідчені управлінці для міста, з іншого – українські проєвропейські патріоти України.

Європейський Київ – європейський вибір – «Європейська Солідарність».

Голосуйте за Київ. Думайте про Україну!

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії