Про кремлівські методи “сміттєпомочі”

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Продивився відео на сторінці шановного депутата від сміттєпомочі тараса пастуха.

Того самого тараса пастуха, який вкидував фейк про те, що влада перевозить терористам зброю в вагонах.Почитав пост тернопільського депутата, подивився відео і згадалась чітка картина 2014 року, коли б-ло двіжувало в Слов’янську, зупиняючи і провокуючи наших військових. Різниця лише в тому, що в так званих “блокадників” не було ікон Нікалая Второго.

А так все на місці:

– бидло, яке наривається на провокації і намагається лізти під кулі, в час коли треба було всього лише показати документи, тобто виконувати встановлені правила

– “плакальщиці”, які підбадьорюють бидло і рухають його вперед. Якщо б когось рухали, ці “журналістки” б кричали “патріотів б’ють”

– народний депутат з імунітетом. В 2014 році таку функцію для Слов’янська виконував царьов…

Тепер це все організовує тернопільський депутат тарас пастух з партії сміттєпоміч. Куди везе він цих “людей” до речі? І чому ці “атошники” з Львівщини і Тернопільщини поголовно говорять російською мовою?

Згадуючи вчорашні свідомі маніпуляції березюка на темі одноногого ветерана, якого вкрала поліція (насправді забрав з готелю грішин), стає страшно за самопоміч і за те, звідки ці тараси з олегами набралися цих кремлівських методів….

Поділитися:
Share

Усі відео