Бунт під зеленими прапорами (відео)

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Ну що, друже, приїхали? Депутат Гео Лерос виклав відео, де, за його словами, голова ОПУ Андрій Єрмак барижить державними посадами і впроваджує свою програму в правоохоронні органи та оборонку. І ще заробляє на державі. Гео Лерос відверто називає Андрія Єрмака ворогом України і закликає його піти.

Доречне питання – що в лісі здохло?

Гео Лерос – режисер, автор багатьох відомих муралів і волонтер фонду «Сестри перемоги». Донедавна він був радником президента Зеленського. Відомим Гео Лерос став після того, як він першим засудив депутата-однопартійця Євгенія Шевченка, коли той виступив на російському телебаченні. Також Гео Лерос відомий бійкою з нардепом Максимом Бужанським. Але піком стало, коли голова офісу президента Андрій Єрмак привіз із Мінська протоколи про створення Консультаційної ради, якою представники терористів ДНР і ЛНР визнавалися стороною переговорів, тоді як Росія – лише країною-спостерігачем. Гео Лерос назвав цей крок «визнанням терористів і здачею національних інтересів України». Відповідь Зеленського не забарилася – Гео Лерос хутко вилетів з радників президента.

Звідки цей бунт всередині правлячої фракції? Насправді відбувається те, що статися мусило за будь-яких умов, і що нарешті докипіло. Фракція «Слуга народу» нарешті почала колотися по світоглядних питаннях. Ще до виборів було говорено – партія «Слуга народу» сповідує лише одну ідеологію «За все хороше, проти всього поганого». Під зеленими прапорами зібралися особи подекуди абсолютно протилежних поглядів. Про що говорити, якщо біля 40% прибічників слуг воліють руху до ЄС і НАТО, а приблизно стільки ж мріють про зближення з Росією? Ця вибухова суміш колись мусила вибухнути, і процес відбувається прямо на наших очах.

В «Слузі народу» вже відокремилася так звана «група Коломойського» або «нардеп ДуБужанський», як називають їх серед журналістів. Обидва нардепи, Дубінський і Бужанський, цілеспрямовано нищать рейтинги Зеленського, завдають нищівній критиці діяльність його команди, поширюють чутки про корупцію в оточенні Зеленського тощо. Нині вочевидь докипіло у їхніх антагоністів – у так званої групи «Майдан», тобто у патріотів, які зібралися в «слузі народу» через амбіції або через люту ненависть до команди Порошенка. Ці люди не хочуть заплющувати очі на факти корупції та здачі національних інтересів у команді Зеленського. Результат такого бунту очевидний.

Зеленському не позаздриш. Відправити у відставку Єрмака зараз Зеленский не може. З його уходом повалиться вся конструкція переговорів з Росією, а це зараз ледь не єдине, що президент може пред’явити громадянам як досягнення. Водночас заяви депутатів Лероса та Чернєва доводять чітко – бунт уже не зупинити.

Очевидно, прийняття закону про заборону повернення банку «Приват» Коломойському відколе від «Слуг народу» вже згадану групу «нардепа ДуБужанського» і стане початком нищівної критики Зеленського на каналі «1+1».

Зелена конструкція валиться. Її остаточний обвал, уламки якого поховають президента Зеленського, – справа недалекого часу.


Geo Leros

Видео-доказательства, как Ермак через своего брата барыжит государственными должностями, внедряет свою программу в правоохранительные структуры и оборонку (привет из рф), ну и, конечно, заработок на государстве.

Киев помнит героев, из-за которых столица превратилась в город ларьков и нелегальных парковок, киноиндустрия помнит мелких жуликов, которые кидали всех, кто не мог постоять за себя, а сейчас страна с ужасом смотрит, как дерибанят Украину, а то, что останется, отдадут стране поребрика.

Это все звенья одной цепи, одно барыжное ДНК, которое уничтожает все живое, оставляя выжженную землю.

Андрей Борисович, ты – враг Украины, и тебе лучше уйти, пока по-хорошему.

P.S. Андрей Борисович, не спеши отказываться от брата, это еще не все 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото © Facebook Слуга народу

Усі відео