Ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку

Тамара Горіха Зерня
Тамара Горіха Зерня

[На тлі загальних подій ця інформація пройшла непоміченою, але…]

Не звертайте уваги, це технічна заставка, яку я ліпитиму до більшості своїх повідомлень на сторінці. Це просто бінго сучасного блогера, тому що на тлі загального, кричущого армагедону, на який перетворилося наше політичне і суспільне життя, більшість новин таки лишається непоміченими.

Адвокат п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань повідомив, що у Єдиному державному реєстрі судових рішень буквально на добу “засвітилися” ухвали Печерського суду, якими слідчим ДБР була надана можливість вилучити копії секретних документів у «справі моряків».Нагадаємо, що «справа моряків» або справа про «Керченський інцидент» – це реальна справа, яку розслідує ДБР за позовом Андрія Портнова, колишнього заступника глави адміністрації Віктора Януковича. Це одна зі справ, направлених проти Петра Олексійовича, бо у нової зеленої влади підгорає: з одного боку, персональна ненависть до Порошенка не дає спокійно спати, а з другого – реальних приводів для посадки П’ятого не знайшлося, а у деяких випадках спроба пришити неіснуючі злочини ПП вдарила рикошетом по самих ініціаторах, от як було у справі про «панамські офшори». От і довелося проявити фантазію.

Спроба засудити Президента за наказ українським суднам здійснити маневри в українських територіальних водах на перший погляд видається абсурдною. Але тільки на перший!
Тому що поняття «абсурдна справа» потихеньку зникає з обігу. Зусиллями Зеленського будь-яка маячня отримує процесуальну перспективу. Планка здорового глузду, норми і доцільності настільки понижена, що юристи більше не зарікаються. Справа по розбазарюванню атмосферного повітря під час дихання? Справа про підпал Сонця? Справа про геноцид популяції мурахоїдов? Любе-дурне. Будь-який громадянин України або іноземець, який випадково опинився на нашій території, ризикує прокинутися у слідчому ізоляторі з санкцією Печерського районного суду на лобі. До завершення слідчих дій, років на п’ять-вісім.

До речі, повертаючись до згаданої вище ухвали Печерського суду.
Під соусом «справи моряків» слідчі ДБР Сєргєєва, Роженко, Гульченко та ІНШІ неназвані особи отримують право на вилучення секретних документів з Генерального штабу Збройних Сил України, пов’язаних із забезпеченням обороноздатності у акваторії Чорного та Азовського морів, дані щодо чисельності, розташування та озброєння наших морських підрозділів, розвідувальних даних, копії бойових розпоряджень, функціональні (посадові) інструкції службових осіб Морського командування та багато, багато інших документів.

Фактично, рішення Печерського районного суду як тараном зносить гриф «секретно» із документів Генштабу і відкриває широкий доступ до надсекретних матеріалів, від яких напряму залежить перебіг війни.

Це такі собі ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку. Це безцінний подарунок Портнову та кураторам Зеленського.

Це інформація, яка пройшла непоміченою на тлі загальних подій.

Ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку

Ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку Ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку Ключі від форту, винесені ворогу на золотому блюдечку

Поділитися:
Share

Усі відео