Час шакалів, або Воно

Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич

Весь день кругом-бігом, не до новин. І от вночі відкриваєш мережу і хлоп – а твоєї країни нема. Звідусіль липкою гидкою жижею розливається Малоросійський Федеральний Округ.

Муляж президента якогось біса на пресусі ментів і інших нащадків ВЧК шось белькотав. Втручання в роботу правоохоронних структур? Ні – не чули – “прості люди” хавають – Мосейчук годує. Це вона на хліб намаже.

Поліція – померла, ГПУ – померла, суди – давно зомбі. Адекватні люди в шоці. Населенню все пофігу – судять військових і волонтерів. Шоу із доказами, які так само космічно далекі від здорового глузду як МВС від реформи.Полкан, мєнтальний совкодроч вже примирює НАШИХ із московитськими упирями. НГШ мовчить – тестують реакцію, курви.

В Раду вносять правки до Конституції. Якісь – ніхто не розуміє що, але зрозуміло – це результат договорняка Муляжа з х*йлом. Це ж клоун думав, шо він цабе, насправді хлопчикові тет-а-тет пояснили, що він має робити. От і робить. Далі буде.

Демонтаж державності вийшов на конвеєр. Білі пальто, як дурні зі ступою, носяться з незначущими плюшками. “Прості люди” виконують функцію “улибаємся і машем” – “гірше не буде”.

Шакали спокійно шматують країну, а більшості – монопенісуально. Меншість смикається в різні боки – то судилищами обурюється, то гроші заручникам режиму збирає.

Забиті кав’ярні-паби-бари. В людей Андрія. Десь сумно жартують, що перед Андрієм всяка нечисть бикує… Але в масі усім перпендикулярно – зубожіння гуляє.

Кінець епохи гідності.
Так, може, цьому народу і непотрібна своя країна? Державність, гордість, свобода, честь… – все зайве.
Офіціант, ще 0.5 пекла – раби гуляють.

… а майже лисий Дідько на прізвисько Моль сидів і чекав, коли задурена жертва перестане борсатися.
Дідько тішився.
Шакали рвали тіло.
ВОНО посміхалося: “дякую, дуже дякую”.

Поділитися:
Share

Усі відео