Рух Опору Капітуляції вимагає створення ТСК в парламенті для контролю розслідування справи Шеремета

Светлана Самборска
Светлана Самборска

Присоединяюсь к заявлению Руха Опору Капітуляції и к требованию создания ТСК в Парламенте для контроля за расследованием.

Уже совершенно очевидно, что:

– подозрение получили люди, имеющие АЛИБИ;
– ДАВЛЕНИЕ ВЛАСТИ на правоохранительные и судебные органы недопустимо;
– заявления президента Зеленского, называющего подозреваемых убийцами, недопустимы и должны получить оценку;
– законность расследования, в частности, законность получения МВД доступа к телефонным разговорам десятков тысяч граждан вызывает ОГРОМНЫЕ вопросы.
Рух Опору Капітуляції вимагає створення ТСК в парламенті для контролю розслідування справи Шеремета
Алексей Ермилов

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ!!!

Андрей Антоненко утром 20 июля находился в 40 км от Киева у меня в Ворзеле.

Свидетели: 4 человека охраны, Мама и Папа.

Напоминает пример захарченко с януковощем, когда Александр Храмцов сел за «избиение» черновол. Где они сейчас…

ДумайТе Офіс Президента України, Владимир Александрович.🖖🏻

Rustem Umerov, Игорь Васильковский прошу взять Андрея на поруки.


Рух Опору Капітуляції вимагає створення ТСК в парламенті для контролю розслідування справи Шеремета
Рух Опору Капітуляції

Зеленський використовує справу Шеремета для дискредитації добровольчого руху. Вимагаємо створення ТСК в парламенті.

Затримання ветеранів війни з Росією та волонтерів за звинуваченням у вбивстві журналіста Павла Шеремета є надзвичайно чутливим питанням в реаліях гібридної агресії Росії. Складається враження, що маємо справу з політичним використанням справи Шеремета, щоб дискредитувати добровольчий та волонтерський рух, а також збити хвилю протестів, які тривають в Україні проти капітуляції.

Для нас є неприйнятними заяви Президента Зеленського на спільному брифінгу з керівництвом МВС та ГПУ щодо «затримання убивць». Хочемо нагадати пану Президенту, що в Україні існує презумпція невинуватості, і допоки немає рішення суду, жодна людина не може називатись злочинцем. Розцінюємо подібну заяву як пряме втручання Глави держави в роботу правоохоронних органів та прихований тиск на судову гілку влади. Ми вже були свідками, коли в розслідуванні резонансних справ на всю країну проголошувалася злочинцем невинна людина. Саме такі кроки влади дають суспільству додаткові підстави сумніватися в об’єктивності розслідування.

Тому, враховуючи резонанс і увагу в Україні та за її межами як до самого розслідування вбивства Шеремета, так і до затриманих в рамках цього розслідування, важливими є максимальна публічність цього процесу та уникнення оціночних суджень.

Вважаємо за необхідне залучити до процесу розслідування цієї справи парламент – потрібно ТСК для контролю за розслідуванням. Не можна допустити політизації цього процесу, результат розслідування та суду не повинен викликати в українського суспільства та міжнародного співтовариства жодних сумнів. Без цього, враховуючи недовіру до судів та правоохоронної системи, яка існує сьогодні серед українських громадян, завжди залишатимуться сумніви щодо справедливості, неупередженості та правосудності будь-яких рішень в цій справі. Лише вирок суду має сприйматись як остаточна крапка в розслідуванні злочину.

Окремо слід наголосити на тому, що влада не має жодного права політизувати цей процес і використовувати його задля дискредитації волонтерського та ветеранського руху. Вони – найкращі сини та дочки України, які завжди підставлять плече і будуть тією опорою, яка не зрадить країну в непрості часи опору російській агресії (недаремно прокремлівські «ЗМІ» в Україні скористалися вчорашньою подією, щоб сьогодні підняти нову хвилю паплюження всіх захисників України). Вони захищали Україну зі зброєю в руках і мають право на законний захист і справедливий суд.

_________

Приєднатися.

Підтримати нас фінансово:
карта спецрахунку Благодійного Фонду «Мир і Ко»:
5169 3305 1985 2369
Кошти направляти з позначкою “на статутну діяльність”.
Більше варіантів підтримки.

#РОК

 

Поділитися:
Share

Усі відео