Возвращение пленных превратили в фарс

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Повернення наших, навіть на російських умовах, перетворили на фарс, Медведчук в Москві, він тепер головний.
Кремль явно хоче забрати свідка по МН-17, нарощує апетити.

Ми дізналися, що новий Генпрокурор користується інформацією з російських джерел. Дуже перспективно.

Про обстріли та загиблого бійця “перемірщікі” води в рот понабирали, як і про фіаско з демонтажем укріплень – наших нема, бойовики будують нові.Саме час піти на “політичні поступки” для розв’язання “конфлікту в Донбасі”, весь світ чекає.

Поле непахане для СБУ, але вони з портновським ДБР трусять те нещастя Аласанію, важливіших справ нема.
Що там з бронежилетами, е?
Нормально все, то вибачатися будемо, чи “органи нє ошибаются”?

Так за наступні 100 днєй можна і в урср прокинутись.


Mason Lemberg
Mason Lemberg

Злити позиції в ПАРЄ взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Злити навіть натяки на нові санкції за видачу кремлем паспортів на Донбасі взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Злити позицію України по Північному потоку-2. Ніхто вже навіть про це не говорить, навіть Коболев мовчить. Взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Злити Станицю Луганську. Взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Називати “миром” чи “перемир’ям” вбивства українських солдат, неможливість їм нормально захищатися, неможливість їм відомстити за смерті побратимів. Взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Мовчати про бажання Х*йла повернутися до G7. Не висловлювати жодної позиції до того часу, поки через декілька днів вже інші країни не сказали “ні”. Взамін за ОБІЦЯНКИ Х*йла про звільнення полонених.
Випускати вбивць, державних зрадників на волю. Взамін за обіцянки Х*йла звільнити полонених.

А тепер нове побажання Х*йла. Випустити людину, що причетна до страшного злочину проти цивільних, до збиття літака, що може стати вироком вже для самого Х*йла.
Що далі? Випустить?

Скільки ще можна йти на поступки? Скільки ще поступок буде? Де межа поступок?
Де якась гідність особиста і як глави держави, що п’ять років, до твого приходу, успішно відстоювала свою незалежність, свої інтереси і свою гідність?


Йож Туманный
Йож Туманный

Хорошая такая подстава от Х*йла. Развел как детей. Зелекторат ведь кого выбирал? Президента? Ха! Зелекторат выбирал ВОЛШЕБНИКА. А волшебник должен творить что? Правильно, чудеса.

Чем было бы возвращение Сенцова, Гриба, Клиха и моряков под триумфальное первое заседание Рады, если не чудом? Барыги низвергнуты, “реформы” делаются с такой скоростью, что в ушах свистит, пленные возвращены за сто дней, в то время как барыга и торговец на крови Порошенко не делал этого пять лет (в понимании зелебобы все именно так и обстоит – проблема не в РФ, а в злочинной владе). Чудо в чистом виде.

Ну а поскольку я склонен полагать, что зе команда считает себя “своими парнями” для Кремля, то они всерьез рассчитывали, что их поддержат и помогут из заработать очков в глазах патриотической общественности.

И если это действительно так, то они – наивные недоумки. Но об этом – чуть позже.


Роман Доник
Роман Доник

Согласно решению Гаагского трибунала, действия России, захватившей и удерживающей заложников, признаны незаконными. Решение было принято практически единогласно – 19 судей проголосовали за. Против выступил только судья от РФ Роман Колодкин. По приговору Россия обязана вернуть моряков и захваченные суда. А не менять их на террористов. Иначе она будет признана нарушителем Конвенции ООН по морскому праву. Санкции могут быть самые разные. И дело здесь не в Украине. Дело в том, что Россия создает прецедент при захвате и не выполнении решения трибунала ООН. Это важно для всех. Иначе начинается эпоха Сомали в международном судоходстве.

Так что успокойтесь.

Россия уже выполняла одно решение морского трибунала ООН. Ей пришлось освободить активистов Гринпис, которые находились на корабле Arctic Sunrise в 2013 году, тех, которые протестовали против бурения нефти в Арктике.

И от Зеленского и новой власти здесь ничего не зависит. Но Россия будет подыгрывать Зеленскому, а он будет подыгрывать России, делая вид, что моряки нарушили закон РФ. И отдаст им боевиков, убивавших украинцев.

И вполне ожидаемо желание новой власти еще и попиариться на этом.


Іван Хомяк
Іван Хомяк

Відбувся чи не відбувся.

Заручників віддають тоді, коли терористи добиваються виконання всіх своїх вимог. Не усі умови виконані? Виконані частково. Припускаю, що крім звільнення агентури мають бути і інші. Агентуру звільняють аж гай шумить. Ось тільки що перекладач Гройсмана визнав свою вину у шпигунстві і… Ні не посаджений на надцять років, а був відпущений на волю.

А ще вчора з’явилися цікаві законопроекти від московської партії під авторством Новінського. Вони йдуть під номерами від 1088 до 1092. Росіяни зробили хайп і заставили зелених більшовиків передчасно тріумфувати. Тепер їх поставили в інформаційну позу і вимагають приймати капітуляційні закони.

Однак, Коломойський завис. Прийняття їх спричинить передчасний путч, а він ще не взяв своїх запланованих п’яти мільярдів доларів… Ідуть торги. Путін хоче отримати по максимуму, а Коломойський не втратити свого.


Сергей Марченко
Сергей Марченко

Ещё перед выборами президента я писал, что Зеленский делает ошибку, когда педалирует тему мира и обмена пленными. Он обещает мир, который от него не зависит. И ставит свою репутацию в зависимость от того, от кого на самом деле зависит мир – от Путина. Путин это понимает и бьет в самое больное место Зеленского, обещавшего своим избирателям мир.

Прямо сейчас вы наблюдаете тупую, но эффективную, спецоперацию ФСБ по разводу президента Украины на дополнительные уступки. Обещанный Зеленскому обмен публично объявлен по всей стране полезными идиотами. Если он сорвётся, репутационные потери Зеленского будут огромными. В Кремле обмен остановили. Говорят, цена вопроса – ключевой свидетель по малайзийскому Боингу, которого дополнительно в последний момент потребовала выдать Россия. Без него перспективы суда по сбитому Боингу – так себе.

Президенту Украины сейчас приходится выбирать из двух зол меньшее: отменить обмен или похоронить суд по Боингу. А ведь достаточно было просто не обещать то, что от тебя не зависит.

Поділитися:
Share

Усі відео