Петро Порошенко: З ДБР відбувається витік інформації не тільки до Портнова, а й у бік Росії (фото, відео)

Постійний витік інформації з Державного бюро розслідувань, який раніше був підтверджений керівництвом ДБР, є надзвичайно тривожним процесом і вимагає детального дослідження правоохоронними органами. Не виключено, що канал «зливу» службових документів діє не тільки в інтересах поплічника режиму Януковича Андрія Портнова, який регулярно публікує службові документи ДБР у своєму телеграм-каналі, а й в інтересах російської влади, – про це п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив у коментарі журналістам після того, як прибув до Державного бюро розслідувань.

«Ми стурбовані, що відбувається постійний витік кожного матеріалу, який здобуває ДБР, на адресу пана Портнова і не тільки. Ми не виключаємо, що подібні матеріали виходять за межі України у бік Російської Федерації», – зазначив Петро Порошенко.

Він також повідомив, що через численні неправдиві повідомлення про злочини, які невтомно продукує Портнов, правоохоронні органи мають відкривати проти Портнова кримінальні провадження, адже неправдиві заяви про злочин передбачають саме кримінальну відповідальність відповідно до КК України. 

«Ми будемо заявляти і в ДБР, – і якщо ДБР, упереджено ставлячись, не буде порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, – ми будемо шукати правду по захисту країни. Мова не йде про захист Порошенка – мова йде про захист України в суді», – наголосив Петро Порошенко.

«Під час сьогоднішнього спілкування ми ще раз отримали запевнення, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує», – підкреслив лідер «Європейської Солідарності».

 

Він також повідомив, що надав письмові та усні пояснення щодо абсолютно прозорої угоди купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському», яка здійснювалась без його участі.

Петро Порошенко також звернув увагу представників ЗМІ на те, що безпідставні слідчі дії по відношенню до телеканалу «Прямий» є тиском на журналістів. При цьому немає жодних слідчих дій щодо проросійських каналів, які сконцентровані під контролем одного з лідерів «Опоплатформи» і ведуть відверту антиукраїнську пропаганду. «Вони намагаються продовжувати здійснювати слідчі дії проти каналу «Прямий». В той же час по проросійських каналах у них немає інформації. І подальші дії вони здійснювати поки що не збираються. Я вважаю – коли починають тиснути на «Прямий» канал і не робити жодних кроків по прозорості придбання проросійських каналів, – це тиск на свободу слова в Україні», – наголосив Петро Порошенко.

 

Петро Порошенко: З ДБР відбувається витік інформації не тільки до Портнова, а й у бік Росії (фото, відео)

 

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео