Ляпнув якусь дурню – ворог одразу за неї ухопився

Іван Хомяк
Іван Хомяк

“Щоб повернути назад Донбас і Крим, потрібно показати історію успіху на контрольованих нами територіях” – самовпевнено заявляє один “молодий” політик.

Щось історія успіху Німеччини нітрохи не наблизила Калінінград до Кенігсбергу. Або Німеччина лузерська країна, або “молодий” політик тупенький. Те саме з КНДР і Південною Кореєю.

Як пояснити цим недалеким “білим пальтам”, що йде війна, і ані боротьба з корупцією, ані економічний розвиток, ані демократизація не заставлять окупанта відступити? Поки він має змогу вести війну, територія буде окупованою. Як втовкмачити в ці забиті дурнею голови, що Крим і Донбас не є самостійними об’єктами політики, не вони відійшли, а їх окупували?Єдиний спосіб деокупації – це ослаблення агресора до такої межі, коли опір силам визволення буде неможливим. І це все має відбуватися на такому міжнародному політичному фоні, що цей опір буде невигідним.


Джон Сміт
Джон Смит

Тільки Кремль відчуває слабкість, одразу починає туди давити. Путін вже висуває умови для переговорів з президентом України:

“Діалог з Києвом можливий, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборні обіцянки, включно з встановленням прямих контактів з власними співвітчизниками на Донбасі, переставши називати їх сепаратистами. Якщо українська влада буде виконувати Мінські угоди, а не ігнорувати їх”.

Ляпнув перед виборами якусь дурню – ворог одразу за неї ухопився. Так це працює.

Але у нас засирали мозок людям свинарчуками і забули сказати, що Президент – це не головний завгосп, а головний дипломат країни. Люди це забули і замість професійного дипломата обрали пєтрушку. Тепер пєтрушку пєтрушать разом з Україною.

І так виходить, що я, котрий за пєтрушку не голосував, вимушений його підтримувати у цій поки що словесній бійці з Путіним, бо пєтрушка – мій Президент. Я типу не можу з нього ржати і показувати, що він дебіл, а путін використовує його прокол. Бо виходитиме, що я роблю, як всі попередні 5 років робили ї*аньки, яким Порошенко був гірший за Путіна.

Я так робити не хочу, бо мені Путін гірший за пєтрушку, але і не сказати, що пєтрушка реально дебіл, це піти проти правди. Поки що пєтрушку рятують перемоги попердніх, а саме те, що на Рашку накладені санкції. Нехай Путін продовжує отріцатєльний рост скільки захоче, як домовлятися не збирається.

Але ж і у нас ситуація вже змінилася. Тепер у нас усталі от вайни, мальчікі гібнут, і срочно нужно пєрєстать стрєлять. Зеленський став заручником громадської думки, яку ж сам і допомагав спотворювати. Тепер і він змушений домовлятися. От Путін і виставляє йому умови. Будеш домовлятися з Путіним, коли почнеш домовлятися напряму з його маріонетками. От. Путін теж смішний шутнік.

Якби 3 місяці тому, то можна було б разом з Президентом просто посміятися з цього старіючого дурака. Але у нас тепер новий молодий преЗедент. Цей цілком може стати на коліна перед взрослим дядєй. Його голова адміністрації Богдан вже публічно запропонував російську мову анклавам, а його прес-секретарша Мєндєль розказує про наших військових, що вбивають мирних українських громадян.

Так що, підтримати хотілось би, але Зє – це пусте місце. Не можна підтримати пустоту. Можна підтримувати активні перемоги проти ворога, за які я і підтримував Пороха. А клоуна за що підтримувати?

Поділитися:
Share

Усі відео