Не попускає кінець епохи

Заява тимчасово виконуючого обов’язки Голови Служби безпеки України Івана Баканова


Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Не попускає кінець епохи.У т.в.о. Голови СБУ дружина має громадянство РФ, але вона, за словами молодого лейтенанта, – патріотка, не то шо діти Сємочка, паспортів яких, правда, так ніхто і не знайшов.

Звикай.те. А то трібунал сразу, єслі шо.


Віктор Трегубов
Victor Tregubov

Так я дізнався, що дружина Баканова – росіянка.

Шкода, що досі не маю інфи, як він отримав звання (про необхідність доступу до секретних даних – брехня, і близько немає такої вимоги), і не було розвіяно дані щодо того, що навіть в Академії труда і чогось там ще не пам’ятають такого студента.


Константин Нескоромный
Константин Нескоромный

Пів фейсбуку волали про торгівлю на крові, про бариг та зв’язки ПП з рф. З доказами було, звісно, так собі – закрита фабрика у Липецьку, і це все була зрада така, що гай гуде.

А тепер слідкуйте уважно:

– в.о. СБУ Баканов має жінку громадянку рф та спільного партнера по бізнесу Маріну Разумову-Георгіу, яка народилася у Тюмені, фанатка путіна і росії.

– голова зовнішної розвідки Бухарєв, “друг” кварталу, має медаль від ФСБ.

– Шефір, брат першого радника Зеленського, українофоб, фанат путіна.

– заступник НГШ Колеснік, якого у 2014 назвали зрадником, полюбляє крити матом підлеглих та захоплюється рос армією та її формою.

– прес-секратарка Юлія Мендель, фанатка москви, публікації фейкових новин проти України.

І це тількі верхівка.

То ви, йолопи, повернули 2010 рік, але “нові” обличчя. Тепер купа російської агентури знову заполонить МО, СБУ, ВР, АП. Вона вже там, і ви ще думаєте, що ми йдемо в НАТО та ЄС? Гиги.

Тепер знов будемо розпродавати армію, забудемо про мову і самоідентифікацію.

Поділитися:
Share

Share