11 червня 2017 року українці не просто отримали можливість перетинати кордони країн Європи з біометричними паспортами без віз – у цей день ми остаточно розпрощалися з політикою багатовекторності, шкідливою для розвитку нашої держави. Про це Петро Порошенко сказав під час зустрічі з людьми, які прийшли на акцію «День Народження Безвізу». Символічна акція відбулася на новому столичному мосту біля Володимирської гірки.

Петро Порошенко поділився спогадами про те, як два роки тому президент Словаччини відкрив українцям символічні двері до Європи.

«34 європейських країни в один день відкрили свої кордони власникам українських біометричних паспортів. Мільйони українських громадян отримали можливість на власні очі побачити той світ, який ми прагнемо побудувати в Україні за стандартами ЄС», – наголосив Порошенко.

Він також нагадав про те, що і в Європі, і в Україні ніхто не вірив у досягнення критеріїв лібералізації візового режиму. На довгому шляху українська влада мала виконала 144 пункти безвізового плану –  і саме команда Порошенка здобула безвіз, попри російську агресію на Донбасі.

«Безвізовий режим з ЄС помножив цінність українського паспорту. Він став справжнім європейським паспортом», – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що отримання безвізового режиму – це другий стратегічний крок після Угоди про асоціацію на шляху до членства України в ЄС і НАТО. Партія «Європейська Солідарність» має чіткий план, як досягти критеріїв для отримання членства в цих міжнародних союзах у перспективі 7-10 найближчих років.  «Членство у ЄС і НАТО – це нові стандарти життя. Це новий вимір безпеки і свободи громадян. Ми єдиною командою рухаємо Україну в Європу. Наша команда захистить європейський вибір України і нікому не дозволить зруйнувати підвалини нашої державності і повернутися до політики багатовекторності», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

Джерело

 

Ірина Геращенко: команда Петра Порошенка зробила те, чого не могли зробити інші – безвізовий режим з ЄС

Два роки тому ніхто не вірив, що Україна отримає безвізовий режим, але команда Петра Порошенка досягла такого неймовірного дипломатичного результату, – наголосила під час робочої поїздки до Львова Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, яка увійшла до першої п’ятірки виборчого списку партії “Європейська Солідарність”.

«Ключова заслуга того, що ми сьогодні маємо безвіз, маємо Угоду про асоціацію, що ми рухаємося до ЄС і НАТО і що нас на цьому шляху нічого не зупинить, в першу чергу, належить Небесній сотні, нашим воїнам, які щодня захищають територіальну цілісність України. Також хочу сказати, що я пишаюсь тим, що належу до тієї команди, яка два роки тому разом з Президентом Порошенком, з нашим дипломатичним корпусом зробила те, чого не могли зробити інші парламенти, – а саме безвізовий режим. А знаєте чому? Тому що в кожного народного депутата був дипломатичний паспорт, з яким вони спокійно і вільно їздили за кордон», – зауважила політик.

«Сьогодні безвізові закордонні паспорти мають мільйони українців. Я пишаюсь тим, що нам вдалося це зробити. Також наша команда зробила багато для того, аби в Україні з’явилися лоу-кости, аби українці могли мандрувати більш економно, ніж раніше», – підкреслила Ірина Геращенко.

При цьому вона наголосила: «Звичайно, на цьому наш шлях не закінчується. І ми бачимо своїм великим викликом зробити так, аби всі українці могли отримати біометричний паспорт і мали можливості мандрувати і хотіли повертатися в Україну».

Перший заступник Голови ВР підкреслила, що наступна мета України – це членство в ЄС і НАТО. «Очевидно, що без кожного з вас ми цього не зробимо. Давайте разом мандрувати і разом будувати Україну в Європі і Європу в Україні. ЄС і НАТО з Україною, адже в іншому випадку вони точно будуть слабші», – резюмувала Ірина Геращенко.

 

Джерело