Бунт рабів проти вільних людей

Віктор Федорончук
Виктор Федорончук

Бунт рабів проти власної волі і свободи.
Бунт рабів проти вільних людей.

Те, що зараз твориться в країні, – це результат двох взаємопов’язаних процесів, які паралельно виконуються, як мінімум, 5 останніх років:

1. Безпрецедентно агресивної інформаційної політики кремля і внутрішніх ворогів України проти нового курсу України до цивілізованого світу, до справжньої незалежності, проти досягнень і реформ, проти перемоги Майдану, проти захисту України від агресії російської федерації, проти справжніх патріотів української держави.2. Безпрецедентної бездіяльності української влади щодо захисту України від інформаційної агресії та ворожої пропаганди ворогів України.

В даному випадку чітко спрацьовує правило: героїзм – це завжди наслідок чужої бездіяльності та безвідповідальності.

Важко зараз сказати, наскільки така бездіяльність була створена спеціально, чи це наслідок халатності відповідальних осіб.

Цілком можливо, що таким чином цивілізований світ хоче визначитися – наскільки в української нації залишилось здорового стержня, ядра, генів і народу, дійсно готового боротися за себе і за свою волю в умовах жорсткої інформаційної агресії та вбивчої пропаганди. По принципу – кинути дитину в холодну воду і дивитися, чи виживе. А якщо не виживе, значить, не варто за ним плакати, виявився не готовим до дорослого життя в суворому світі, де постійно треба боротися за виживання.

А якщо це халатність, то хотілося би почути: як буде в подальшому? Чи вся ця ситуація так і залишиться в тому стані, що є на сьогодні? Чи плануються якісь зміни на інформаційному фронті? По крайній мірі, зі сторони ідеологів зебіленду звучать заяви, що не тільки не зміниться, а наступ ворога буде ще більш активніший і значно агресивніший. І малоросів це доводить до екстазу.

Зараз ще важко сказати, наскільки ситуація погана, чи навпаки обнадійлива, і яка динаміка процесу розвитку української нації в масштабі еволюції цивілізації.

За багато століть свого існування українська нація постійно доводила, що самостійно створити, розвивати і захистити свою державу була по факту неспроможна. А шансами, коли розвалювались імперії, і незалежність сама падала в руки, скористатись не могли. Тому і є у сильних світу цього цілком обґрунтовані очікування, що і на цей раз у нас може не получитись.

Тільки от одні очікують на те, що в нас все-таки може получитись, дехто навіть допомагає нам. Але є росія, яка навпаки все робить, щоб нам довести, що ми не спроможні бути вільними та незалежними, неспроможні самостійно побудувати свою державу, що український народ – нікчеми, і що українці потребують зовнішнього управління, і обов’язково «старшим братом».

Можливо, історики майбутнього назвуть цей період, події сьогоднішніх днів «бунтом рабів».
Тільки цей бунт рабів не за свободу, а бунт рабів проти свободи та волі.
Бунт рабів проти власних визволителів.
Бунт рабів проти тих, хто прагне волі і незалежності.
Бунт рабів і малоросів проти тих, хто готовий боротися за свою країну.
Бунт рабів і манкуртів проти справжніх патріотів України та української нації.

Бунт рабів за те, щоб назавжди залишитися в рабстві.
І не тільки духовному і культурному рабстві, а буквально – в фізичному рабстві чужого народу, чужої країни і власних бандитів.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії