Не підпалюй власну хату!

Олександр Костюк
Костюк Олександр

ЗОВСІМ КОРОТКО:

1. Стає очевидним, що Зе нездатен керувати державою в принципі. З багатьох причин (некомпетентність, відсутність політичної ваги, а до того ще боягузство, брехливість, наркоманія).

2. Отже він тільки ширма, правити будуть тіньові особи (Коломойській і Ко), вкрай жадібні і безпринципні. Які, не маючи жодної відповідальності, безконтрольно грабуватимуть країну.3. Наслідок цього – дефолт через невиплату державних боргів (МВФ грошей Зеленському не дасть), обвал економіки, гривні, шалена інфляція, громадянська війна в Україні (якої дуже хочуть зовнішні сили).

4. Порошенко, що б про нього не говорили, довів здатність домовлятись з Заходом, утримувати єдність країни, мирне життя, стабільність і навіть підйом фінансів та економіки (ВВП, бюджет, ріст ЗП та пенсій). Довів свої сміливість і стійкість в критичних ситуаціях. Він робив помилки, але вміє їх виправляти. Більшість негативу проти нього сформована ЗМІ, які майже всі в руках його особистих ворогів. Ні в одній корупційній справі немає доказів його особистого збагачення. Все будується на тезах типу “без его ведома не могло быть”.

5. Потрібно відкинути політичні протиріччя і взаємні образи і об’єднатись проти небезпеки, яку несе правління некомпетентного і залежного Зеленського, яке може привести до повної руїни.

6. Не можна, через взаємні образи, назло комусь чи по приколу підпалювати власну хату, в якій живемо ми, наші діти та онуки.

Поділитися:
Share

Усі відео