Петро Порошенко разом з дружиною взяли участь у молитовному заході «Боже, нам єдність подай» (фото, відео)

 

Глава держави з дружиною помолилися за збереження єдності України

Сьогодні на Володимирській гірці ми молились за Україну, за мудрість українського народу, за Божу волю для того, щоб він допоміг Україні боронити свою незалежність. Ключовим у нашій спільній молитві була єдність. Єдність всіх церков, єдність держави, єдність народу і єдність нації. Твердо переконаний, що Господь почує наші молитви та збереже Україну, збереже нашу єдність.

Gepostet von Петро Порошенко am Samstag, 30. März 2019

 

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у молитовному заході «Боже, нам єдність подай». Спільний молебень відбувся у Києві біля пам’ятника Святому рівноапостольному князю Володимиру Великому.

Молитву проголосив митрополит Київський та всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній. Також молитви проголосили предстоятелі та представники церков і релігійних організацій.

Хор виконав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний…..».

У заході також взяли участь члени Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, члени Кабінету Міністрів України, народні депутати України та представники громадськості.

Джерело

 

Сьогодні ми молились за єдність та мудрість українського народу – Президент про спільну молитву з предстоятелями церков України

Сьогодні ми також молилися за наших воїнів, які віддали своє життя за Українську землю, за нашу свободу. І ми молилися за мудрість народу, який завтра буде визначати майбутнє України. Твердо переконаний, що Господь почує наші молитви та збереже Україну, збереже нашу єдність.

Gepostet von Петро Порошенко am Samstag, 30. März 2019

 

«Дуже приємно, що сьогодні тисячі людей зібралися тут на Володимирській гірці разом з предстоятелями церков України, членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій», – сказав Президент України Петро Порошенко по завершенню молитовного заходу «Боже, нам єдність подай».

Глава держави зазначив: «Було прийнято рішення, щоб сьогодні, у «день тиші» була молитва за Україну. За мудрість українського народу, за Божу волю, щоб він допоміг Україні боронити свою незалежність».

Він наголосив на важливості ключового прохання сьогоднішньої молитви про єдність – єдність всіх церков, єдність держави, єдність народу і єдність нації.

«Ви почули, що сьогодні ми також молилися за наших воїнів, які віддали своє життя за українську землю, за нашу свободу. І ми молилися за мудрість – мудрість народу, який завтра буде визначати майбутнє України», – сказав Петро Порошенко.

«Я твердо переконаний, що Господь почує наші молитви. Господь збереже Україну. Господь збереже нашу єдність», – підкреслив Глава держави.

«Сьогодні більшість предстоятелів церков виступали за те, щоб завтра вибори пройшли добре. І для нас це надзвичайно важливо, щоб вибори були чесними, вибори були вільними. Щоб волевиявлення громадян, українського народу було захищено і збережено. І я твердо переконаний, що саме так і буде», – підкреслив Президент і зауважив, що підносив свою молитву за це.

Джерело

 

Усі відео