Правоохоронці Одещини перекрили міжнародний наркотрафік та вилучили 257 кг кокаїну в порту (фото, відео)

У морському порту на Одещині вилучили 257 кг кокаїну

Завдяки спільній роботі правоохоронні органи Одещини задокументували, виявили та припинили міжнародний наркотичний трафік.

У морському порту на Одещині вилучили 257 кг кокаїну.Розфасовані по поліетиленовим пакетам наркотики під виглядом партії бананів надійшли з Південної Америки, а кінцевим пунктом спрямування його мала стати Європа.

Прокуратура Одещини здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 305 КК України, досудове розслідування проводять слідчі Управління Служби безпеки в Одеській області.

Слідчо-оперативні заходи проведено за участі співробітників Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції, Державної прикордонної служби та Одеської митниці ДФС.

 

Джерело

 

Перекрито канал транспортування кокаїну з однієї з країн Південної Америки

 

Співробітники управління СБУ в Одеській області спільно з прокуратурою, Національною поліцією, Держприкордонслужбою та Одеською митницею ДФС викрили та ліквідували морський канал контрабанди з країни Південної Америки великої партії кокаїну.

Під час здійснення перевірочних заходів щодо вантажів, які транспортуються з регіонів світу, що є традиційними виробниками наркотиків, правоохоронці блокували спробу переправлення великої партії кокаїну в контейнері з бананами, які імпортувались в Україну.

Під час проведення поглибленого огляду вантажу в контейнері із фруктами було виявлено пакунки з порошком білого кольору. Здійснений експрес-аналіз показав, що розфасований порошок є кокаїном. Загальна вага виявленого наркотику становить 257 кілограмів, орієнтовною вартістю на тіньовому ринку понад 51 млн доларів США. За наявними даними наркотики планувалось переправити до країн Європи.

На підставі отриманих матеріалів СБ України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Встановлюються особи, які можливо причетні до функціонування контрабандного каналу транспортування кокаїну.

Джерело

Поділитися:
Share

Share