Йде тільки 5-й рік, як ми вирушили в похід…

Виктор Федорончук

Чому всі так дивуються величезній кількості інфантилів, мислення, бажання, мрії та фантазії яких не перевищують рівень розвитку інтелекту жвачних тварин і шлунок яких заміняє їм мозок?

Чи вже забули, що Україна багато століть була ареною боротьби та окупації сусідніми імперіями?

І інтерес цих імперій був зовсім не в тому, щоб виховувати патріотів свого народу, а навпаки, виховувати манкуртів без роду та племені – рабів для імперій.

Коли розказують, що в Росії багато століть тривала селекція по розведенню людиноподібної безмозкої, безморальної худоби, то треба також враховувати, що як мінімум три століття цей процес відбувався і на теренах українського етносу.

Куди подівалися мільйони українців, які населяли Кубань, Поволжя, Сибір, Далекий Схід…?

Четверта частина росіян носить українські фамілії. Це все по крові в тій чи іншій мірі українці, але по духу – це в своїй більшості вже мертві манкурти, які з легкістю виконують накази своїх господарів і, не задумуючись, їдуть на Донбас “косити укропів” – братів по крові.

Впевнений, що якби всі нинішні зрадойо*и, які живуть в Україні, волею долі жили би в Росії – вони би робили те саме, що зараз роблять зросійщені українці, громадяни московії і так само би люто ненавиділи Україну. І на виборах такі манкурти голосують не розумом і навіть не шлунком, а інтуїтивно вибирають того, хто найбільше готовий нашкодити Україні.

Це взагалі диво, що на сьогодні українська нація зуміла себе зберегти, і є вже досить великою частка українців, які готові боротися за свою землю, державу, мову і віру. І взагалі, ще більше диво, що по своїй сукупній енергетиці та силі така частка переважає тих, хто переродився в бездушних манкуртів.

Якщо дивитися на процеси в динаміці, то процес пробудження та росту національної свідомості в Україні проходить колосальними темпами. Але такий процес не може бути миттєвим – свідомість в абсолютної більшості індивідуумів завжди відстає від буття.

Тому головне – не здаватися та не падати духом, у кожного своя швидкість сприйняття і переробки інформації та формування нового світогляду під дією навколишніх змін.

Мойсей 40 років водив народ іудеїв по пустині, щоб знищити рабську психологію, декілька поколінь змінилось за цей час, а у нас всього-на-всього йде тільки 5-й рік, як ми вирушили в похід… Але великий плюс в тому, що обітовану землю нам не треба шукати, тому що ми на ній вже живемо.

Автори