Я не хочу, щоб до цього дня примазувалися всякі блазні

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Наступного тижня всі нормальні люди будуть згадувати події п’ятирічної давнини, річницю Майдану, тоді ще мирного та сповненого надій, сподівань на європейське майбутнє.

Того Майдану, який був за створення, який був проукраїнським, який щиро тішився спільними здобутками, перемогами, який прагнув кращого, якому політтехнологи, попри всі намагання, так і не змогли навішати лідера в особі баби на йолці чи тим більше якогось ручної собачки олігарха, яка повзає перед кадировим. Що вони зробили зараз, хоча б частково. Оцініть рівень деградації…

Того світлого Майдану, який завжди буде в моєму серці.Я не хочу, щоб до цього дня примазувалися і опоганювали його своїми чорними ротами всякі блазні.
Тому я нагадаю про найголовніше, щоб поставити крапки над “ї” і в цей день лайно не потрапляло мені в стрічку зі своїми маніпуляціями

Поки що не видалений лінк на ТСН:
Во время кровавой бойни на Майдане Женя Тимошенко отмечала день рождения в роскошном отеле Рима. Отпраздновав день рождения со своим парнем, Жужа вернулась в Украину, где поблагодарила Майдан за перемены.

Поділитися:
Share

Усі відео