Маркер розпізнавання “свій-чужий” або “дурень-розумний”

Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич

Думки вголос.

Прийшов, дивлюсь стрічку – Бєня ТБ родило сагу о доблєсном міністрє МВС, який спас все. Про Турчинова, про… Ой, а тут ще за збігом обставин і промокампанія Азова, який, виявляється, врятував всесвіт. А ми і не помітили. От халепа… А як же ЗСУ забули?

Такеє діло…. Передвиборча кампанія буде за межею цинізму. Буде пробито дно і низка підземних горизонтів глибше метро Арсенальна. Буде “сцювамвочі”. Угу. Але наперед, в якості маркеру розпізнавання “свій-чужий” або “дурень-розумний”, кілька тез:  1. “Доброволець” – це не той, хто записався в добробат МВС і не вилазив з ящику. Доброволець йшов так само і до десантних бригад, і до піхоти, і до арти, і в спецуру. Доброволець – це той, хто з власної волі, а не тільки учасник структур МВС. Тож, пани політ-маніпулятори, добровольців і в складі ЗСУ було багато, ви це політично вмотивовано забули. Ми – ні.
  2. Звісно, свою роль “добробати”, як певна незарегульована вольниця, зіграли. Факт, але… Той, хто говорить, що Марік (“…і багато інших міст Донбасу” ©) звільнив “Азов”, сука, – брехло. Дозвольте нагадати, летюча “беха” належала 72-й бригаді. Тож шоу-програма Білого Вождя має враховувати, що не усі в країні олігофрени. Ой, розумію, спонсори такого не замовляли.
  3. Казав і кажу, якщо міноборонівські комунікатори досі не спроможні якісно розповісти про те, що робив десант і піхота в 2014 році, то це не значить, що ніхто не знає, ЩО РОБИЛИ десант і піхота. Це не значить, що ніхто не помітив, як Насіння, Корбан із Генералісімусом, Хомчаком і іншими Бєніними посіпаками мутили план “як би так учудити свого НГШ”. В країні з системною інформаційною інфантильністю все ж є люди, які можуть зв’язати А і Б.
  4. Коротше кажучи, не усі ідіоти довкола. Є достатньо народу, який знає про “Браво”, “Самара”, “Граніт”. Про роль артилерійських ударів. Про результативність дій саме армійських груп. Про спеців “трійки” і “вісімки”. Без ілюзій, усі розуміють жалюгідність стану армії в 2014, але…

Утирки від піару, почуйте, – жоден добробат, жодна розкручена балаклава чи ще хтось із каліфів на годину не вижив би, якби десь поруч не робили б свою роботу піхота, арта, танчики, десант, морпіхи, специ… Прийде час і можна буде озвучити купу випадків, коли пафосні медійні імена вляпувалися в халепу, а витягали їх на світ Божий десант, морпіхи і ССО.

Країну врятувала армія, а не паразитування на слові “доброволець”.  Якби добробати не підпирали наші регуляри, добробати були б розмазані російськими регулярами. Голими п’ятками з криком “кіййя” на кулемет не стрибають. Героїзмом і автобусами проти армійських структур БТГ і РТГ не попреш. Тільки своїми аналогічними БТГ і РТГ. Так – покоцаними, але своїми.

Хоч бери і перекличку влаштовуй, хто це розуміє…

Для тих, хто не зрозумів.
Цей допис не проти добробатів чи добровольців.
Цей допис за адекватну оцінку учасникам подій і заклик не маніпулювати у виборах людьми, які захищали і захищають країну.


Роман Доник
Роман Доник

Плюсы выпустили фильм “Неминуча війна”.

В главной роли Аваков и Турчинов, еще немного Яценюка.
Естественно, есть Корбан и Филатов.
Таруты немного.
Нет ни армии, ни Порошенко.
Только на последних минутах несколько слов о добровольцах и мобилизованных.

Спасители Украины для предвыборной кампании определены.

А учитывая поддержку Коломойским всех кто против Порошенко, начинается веселье.

Поділитися:
Share

Share