Хороші новини. 18 липня 2018 року

Алла Комарова

І зовсім трішки гарних новин на #РадіоТисячіМазеп, розкаже вам про таке:

КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», що входить до складу ДК «Укроборонпром», спільно з ПрАТ «Кузня на Рибальському», розпочало серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету – ПГОФ-40, які відповідають стандартам НАТО.

Шосткинський "Імпульс" розпочав серійне виробництво 40-мм боєприпасів за стандартом НАТО

КП "Шосткинський казенний завод "Імпульс", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з ПрАТ "Кузня на Рибальському", розпочало серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету – ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО."Вперше в Україні, у співпраці із "Кузнею на Рибальському", було освоєно та розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомету. Зараз "Імпульс" працює над тим, щоб збільшити об‘єми виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва та запровадженню нових інструментів. При цьому, здебільшого, складання таких боєприпасів – це ручна робота", – заявив директор підприємства Євген Чернов.ПГОФ-40 – граната осколково-фугасної дії з типорозміром 40х53 мм, що відповідає встановленому у НАТО стандарту боєприпасів до автоматичних гранатометів. У порівнянні із 30-мм гранатами, які зараз використовуються у більшості автоматичних гранатометів, що стоять на озброєнні українського війська, 40-мм граната, має більшу потужність та розліт осколків.

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Mittwoch, 18. Juli 2018

⇒ Компанія Renault зацікавлена у розширенні своїх виробничих потужностей і розглядає Україну, як один з майданчиків автовиробництва. З 2000 року в Україну зайшли понад 20 світових компаній, що відкрили понад 30 заводів з виробництва автомобільних комплектуючих. При цьому комплектуючі українського виробництва мають найнижчу у Європі собівартість.

⇒ За інформацією Посольства Швеції в Києві, Швеція співпрацює з неприбутковою Beetroot Academy, яка поширює інформаційно-технологічні школи по всій Україні. Низка нових шкіл буде відкрита завдяки черговому раунду інвестицій. Угода передбачає трирічну програму, щоб подвоїти свою нинішню кількість ІТ-шкіл загалом у 20 локаціях по всій Україні. З цією метою шведський уряд готовий надати академії понад $1,7 млн.

⇒ А це просто зворушлива історія – 87-річний дідусь висадив 20 000 дерев у Миколаєві. Вже 20 років він саджає по 1000 дерев.

Автор