Угода про асоціацію та зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно та ефективно – Президент

У четверту річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Президент Петро Порошенко відзначає позитивні наслідки підписання та вступу в дію цих документів.

«Угода про асоціацію – це шлях утвердження та розвитку української державності, міцної демократії та економічного процвітання», – зазначив Глава держави у повідомленні на офіційні сторінці у Фейсбук.

«Мене тішить, що вже сьогодні Угода про асоціацію та поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно та ефективно. З року в рік ми фіксуємо зростання практично на третину експорту українських товарів та послуг до Європейського Союзу. Вже станом на сьогодні частка ринку ЄС для торгівлі України сягнула 42%», – підкреслив Петро Порошенко.

На думку Президента, Угода також є символом змін, перетворень та стандартів кращого життя: «Це новий ринок, нові умови, нові вимоги, але і нові надзвичайно широкі можливості для нашого розвитку, нашого бізнесу».

Також він зазначив, що Угода про асоціацію стала шляхом нашого повернення до спільного Європейського дому.

«Наше завдання – довести цю справу до кінця, забезпечити повноправне членство України в Європейському Союзі. За два тижні у Брюсселі на Саміті Україна – ЄС планую узгодити з лідерами Євросоюзу подальші шляхи поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України до ЄС», – підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що для нього було високою честю від імені українського народу 27 червня 2014 року поставити підпис під документом, «який визначає майбутнє нашої держави на десятиліття вперед, за який люди вийшли на Євромайдан і під прапором якого відбулася Революція Гідності».

«Угода про асоціацію стала символом боротьби українського народу за власну незалежність, власний вибір, власне майбутнє», – резюмував Президент.

Джерело

Автор