Добирається цивілізація і в наше село

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Вельмишановний інвестор, по сумісництву депутат львівської міськради від БПП, взявся будувати на Сихові 25-типоверхові будинки.

Далі просто дам цитати з карнавалу корупції, який відбувався прямо в приміщенні Львівської міськради за присутності купи журналістів, громадян.

Особливу увагу хочу звернути на вислови так званих народних обранців, які стали депутатами та мером, прикриваючись Майданом.
Добирається цивілізація і в наше селоСвоє захоплення проектом висловив міський голова Львова. «Перший у Львові 25-поверховий офісний центр – це круто», – заявив Андрій Садовий.
Добирається цивілізація і в наше селоАктивісти ГО «Кращий Сихів» закликали не погоджувати проект у такому вигляді. «Там 60% забудови – житло. Не передбачено дитячого садка, збільшення доріг. Вимагаємо збільшити площу громадської забудови і зменшити житлової. Гострої потреби в житлі на Сихові немає, але є проблема з інфраструктурою.
Добирається цивілізація і в наше село«Вимагати будете вдома», – заявив активістам депутат міської ради, співвласник компанії «Авалон», Григорій Козловський.
Добирається цивілізація і в наше село Активістів підтримав Ігор Дякович. «Волею виборців я можу вимагати. Тут пропонується збудувати 1300 квартир, в які заселяться молоді сім’ї – це тисяча дітей. Там мають бути побудовані школи і садки з розрахунку один до одного, тобто на кожну дитину місце в садку і в школі, щоб діти не їхали в інші райони»
Добирається цивілізація і в наше село Цьому заперечив депутат від Свободи Андрій Карбовник. «Згідно закону підприємець здійснює діяльність на свій страх і ризик, і ніхто нічого від нього не може вимагати
Добирається цивілізація і в наше село «Ми так і не почули – чи буде дотримана зона Г-2. Нам в цьому районі жити», – обурилися активісти.
Добирається цивілізація і в наше село «Зараз зайде 100 чоловік – сихівчан і скажуть, і вам пояснять, що вони хочуть там жити. В мене там батьки живуть і племінниця. Якщо хтось вважає, що ми є нечесною фірмою – може піти в суд», – відповів Григорій Козловський.
При цьому у коридорі мерії від початку засідання перебувало кілька десятків осіб, серед яких можна було побачити представників ГО «Розвиток громади», та «Правого Сектору».
Добирається цивілізація і в наше село Перед голосуванням Андрій Садовий ще раз підтримав проект, ще й порадив, як можна капіталізувати майбутнє житло. «Зробити місток від цих будинків до парку, а в самому парку облаштувати зону дитячого відпочинку. Це капіталізує житло на порядок», – заявив міський голова.


Кому цікаво, детальніше тут і тут.


Як бачите, нічого не заважає найреформаторськішому меру вселенної прекрасно співпрацювати з такими опозиційними депутатами БПП, Свободи, “активістами” Правого Сектору…

Як бачите, нічого не заважає депутатам міської ради, які мали б відстоювати інтереси громади і прийшли до влади на хвилі Майдану, розказувати “Вимагати будете вдома”, “Зараз вам розкажуть як треба жити”…

Не заважає, бо їх багато чого об’єднує. Їх об’єднує зовсім не віртуальна, а абсолютно реальна корупція, в результаті якої найбільший реформатор Галактики і мер Львова, замість доріг, дитячих садочків, школи, пожежних машин, які будуть гасити пожежу на 25-му поверсі (чи буде як в Грибовичах, Порошенко запалив?)… вимагає збудувати “місток від тих будинків в парк”…

Поділитися:
Share

Усі відео