Я пишаюсь тим, що бачу ці зміни в Армії (фото)

Сергей Мисюра
Сергій Місюра

Коли я перейшов для продовження військової служби в Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ з Чорної 72-ї бригади – я точно знав і розумів, що буду постійно дотикатись до реформування Збройних Сил України.

І за пів року служби в Головному управлінні під командуванням Дмитрий Марченко (Dmitry Marchenko) я побачив багато позитивних змін в армії. Так, окрім збільшення паперової роботи у порівнянні з 2014 роком, є і позитивні зміни 🙂

Новий варіант форми, нові костюми, нова тканина, нове взуття (літнє, демісезонне, зимове), нові норми та правила носіння форми (символіка, нова парадна форма, берети і беретні знаки,), імена для бригад (привіт, рідна 72-а Бригада імені Чорних Запорожців). Нова система харчування по каталогу та нові сухпайки (ДПНП, Норма 15). Це все що згадав на скору руку за цей рік, але точно список набагато довший.А більше всього мене вразило, коли я приїхав на днях до частини, в якій я в далекому 2008 році проходив стажування. Так, вже не та частина, не ті підрозділи, але все та ж територія та приміщення. І я побачив, як все змінилось!

Зараз на армію виділяються колосальні гроші, навіть коли на речове забезпечення виділяють при нашому скрутному становищі в країні аж 34% від потрібних – це все одно в рази більше, ніж до 2012 року! І гроші ідуть не аби куди – а на самі необхідні речі по відповідним статтям фінансування з бюджету до частин. І навіть по децентральним закупівлям частини можуть закупляти відповідні речі чи послуги. Гроші виділяються і використовуються в правильному напрямку.

В частині тільки проходить, але точно буде завершений, зовнішній ремонт будівель. Внутрішній ремонт вже завершений у всіх ключових приміщеннях, і військовослужбовці можуть комфортно служити. Служити, навчатись, харчуватись!

Я зайшов не в колишню казарму з совковим, у вигляді “лапок”, дерев’яним паркетом, по якому завжди було страшно проходити, бо якась частина паркету з-під попереду йдущого могла тобі попасти в ногу, а приміщення з кабінетами з новим ремонтом, вікнами. Я добре запам’ятав їдальню – столи для приймання їжі “по 6”, стара плитка, старі котли, старий посуд…

Але всього цього вже немає в цій частині. Виділені кошти – зроблений ремонт. Нова їдальня, нові котли, посуд, конвектомати, столи і умивальники. Як тільки я приїхав – я відразу почав розказувати, який тут совок був декілька років тому. Як все змінилось на краще, навіть в рядовій частині, далеко від Києва і обласного центру.

Я зробив пару фото, але тільки не в коридорах (бо там прізвища на всіх бірках, люди постійно ходили) і без будівель (бо це не проста частина, так і утеплення проходить до зими). Фото їдальні, нового обладнання, котлів, холодильників, столів, посуду і світлого бачення, що це тільки початок “ремонту ЗСУ”.

Я пишаюсь, що бачу ці зміни в Армії, бо до 2013 року я вдосталь наївся тими совковими змінами на паперах і ремонтами за власний рахунок.

Я радий, що в наступному році ще більше частин зможуть перейти на нову систему харчування, на них будуть виділені кошти для ремонту, для нових бригад будуються нові будівлі, гуртожитки, будинки з квартирами.
Армія реформується, змінюється, перевдягається і переформатовується.

Головне нам самим змінитись, та змінювати все навколо тільки на краще та прагнути до зміцнення України по всіх напрямках.

Все буде Україна!
Слава ЗСУ!

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial