Нас стравлюють

Богдан Карпенко
Богдан Карпенко

Зібрав інформацію по вчорашньому дню:

• «Аваков поліцією оточив НАБУ у Харкові»

Спростування: В Харьковском теруправлении НАБУ опровергли сообщения некоторых пользователей соцсетей о том, что работники полиции блокируют работу детективов НАБУ, которые по ул. Мироносицкая, 22 проводили обыски по «делу о рюкзаках». Об этом рассказал директор теруправления• «Аваков нагнав Нацгвардію під суд у Києві!»

Спростування: усі підрозділи Нацгвардії України знаходяться у пунктах постійної дислокації та виконують свої службові та бойові завдання за призначанням

• «Аваков спеціально зняв охорону з мітингу під ВРУ, щоб помститись за арешт сина!»

Спростування:

«Я вчора зустрічався з Арсеном, і рішення про зняття Нацгвардії з оточення табору під Верховною Радою було прийняте не сьогодні. Вже жодного накалу там немає, навіть потенційно, і жодних передумов для утримання такої кількості» – сказав Тука.

• РЕАЛЬНІСТЬ: син Авакова спокійно, без опору, відправляється з НАБУ, у соцмережах відео, де він спокійно спілкується з працівниками НАБУ, дає коментарі, що залишається оптимістом, назвав справу політичною. При цьому я бачу цілком реальну нову схему, коли перед затриманням робиться фейковий дзвінок у поліцію про якесь замінування, поліція вимушена реагувати, а це легко може подаватись «Аваков захищає корупціонера!!!»

У той же час, ігноруючи спростування, група блогерів, яка давно помічена у дружніх стосунках з так званим грантовим кружком, вперто намагається видати дії міністра, як якогось повного неадеквата, що зараз танками на НАБУ піде за сина.

Тепер, з іншої сторони, Сергій Лещенко та Ляшко вкидують, що за арештом сина Авакова стоїть Холодницький, який на їх переконання підконтрольний Порошенку (давня історія, причина – Холодницький виступив з критикою у сторону Ситника, що той підсовує сирі справи, з того часу антикорупційний гурток воює проти Холодницького, і весь час обвинувачує його у залежності від ПП), переконують, що саме Холодницький з САП на прохання Президента саме зараз взяв справу, яку давно розслідувало НАБУ, щоб помститись Авакову за нерозгін мітингу.

• РЕАЛЬНІСТЬ: САП настільки була «готова» арештовувати сина Авакова, що станом на вчора 18:00 до суду не надходило клопотання від них.

“Солом’янський районний суд Києва виключає обрання у вівторок, 31 жовтня, запобіжного заходу синові міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру. Станом на 18:00 до суду відповідне клопотання від НАБУ чи САП не надходило”

Я бачу всі ознаки певної групи виставити Міністра неадекватом, який кидає на захист сина всі сили поліції, виставили Президента неадекватом, який нібито мститься міністру за не розгін мітингу, мітингу, який тільки піднімає рейтинг як Президенту, так і Поліції. Я бачу спробу чергову стравити Авакова і Порошенка. а також я бачу, як в НАБУ працює Углава – друг Саакашвілі. А також я бачу, як ось це кодло під Радою робить все можливе, аби спровокувати застосування сили до себе.

Мій висновок: за цією ситуацією стоять люди, які вмазані у грантові теми НАБУ, які вмазані в підтримку Міхо, і у яких провалюється спроба дестабілізувати ситуацію, а суд над Міхо стає все більше реальним, а Міхо у Грузії багато грантів розпиляв, наприклад, і може бути невдобно на суді багато кому потім. Також я бачу, як блогери, які прихильні до НФ, готові розшарювати любу дурню про ПП, а блогери, які прихильні до БПП, готові вірити в любу дурню про Авакова.

Перевіряйте інформацію. Нас стравлюють. Стравлює грантовий кружок. Давно і послідовно це робить. Наразі така моя думка. Все.

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial