Економ-тиждень. 25 – 31 жовтня

Економ_тиждень! Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни.

Розглядаємо події 25 – 31 жовтня 2017 р.

АКТИВ. Україна піднялася в рейтингу Doing Business на чотири позиції – до 76-го місця.ПАСИВ. Державна аудиторська служба заявляє про те, що НАК “Нафтогаз України” регулярно не виконує свою основну функцію – забезпечення потреби виробників теплоенергії природним газом у встановлених урядом обсягах.

АКТИВ. Дохід “Укртелекому” у ІІІ кварталі склав більше 1,6 млрд гривень.

ПАСИВ. Державний концерн “Укроборонпром” не допустив державних аудиторів до перевірки ефективності управління підприємствами, що входять до його складу. Про факт недопуску аудиторів до перевірки “Укроборонпрому” був повідомлений Кабінет міністрів.

АКТИВ. Заборгованість підприємств перед “Нафтогазом” зменшився на 218 млн гривень.

ПАСИВ. “Укрзалізниця” не справляється зі всіма заявками бізнесу з перевезення промислових вантажів заявив міністр інфраструктури Омелян. З дорожнім роботам виконання заявок на 15-20%. З перевезень зерна, з перевезень вугілля – 50%.

АКТИВ. Держкомпанії заробили близько 35 млрд грн, але це заробіток лише 10% з них. Решта – збиткові.

ПАСИВ. Нацбанк підвищив облікову ставку до 13,5%.

АКТИВ. Ведення автоматичної системи моніторингу ПДВ дозволило істотно скоротити втрати держави. до введення Автоматичної системи оцінки ризиків ДФС Мінфін фіксував різке зростання спроб реєстрації фіктивного ПДВ до відшкодування. З-за відшкодування фіктивного податку на додану вартість щорічно з державного бюджету “вимивався” 1 млрд долларів.

ПАСИВ. Споживча інфляція у вересні прискорилася до 16,4%.

АКТИВ. Україна підписала з ЄС дві угоди на загальну суму майже 90 млн евро. Гроші підуть на реалізацію системних реформ.

ПАСИВ. Державний і гарантований державою борг на кінець вересня склав 2 043,3 млрд гривень або 77,03 млрд доларів.

АКТИВ. ДП “МТП “Південний” прийняв 2 балкера з вугіллям з ПАР і США. Загальний обсяг поставки становить 155 тис. тонн.

ПАСИВ. “Укроборонпром” заявив про зупинку роботи Миколаївського суднобудівного заводу.

АКТИВ. Обсяги будівництва в Україні за 9 місяців зросли на 23,8%. За дев’ять місяців сума будівельних робіт склала понад 63,5 млрд гривень.

ПАСИВ. Тарифи “Укрзалізниці” на вантажоперевезення з сьогоднішнього дня виросли на 15%.

АКТИВ. Платіжний баланс України у вересні зведений з профіцитом у розмірі 637 млн доларів, що дозволило наростити обсяги міжнародних резервів до 18,6 млрд доларів (станом на 01 жовтня 2017 року), і забезпечує фінансування імпорту майбутнього періоду протягом 3,7 місяця.

Слідкуємо. Рахуємо. Заробляємо. І до зустрічі за тиждень!

Поділитися:
Share

Усі відео