Наметове містечко перед Верховною Радою профінансував колишній депутат Партії регіонів – Аваков (відео)

Про це сьогодні, 23 жовтня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Олійник – біглий депутат Партії регіонів, що має зв’язок з ОПГ «Торпеда», повідомив, що профінансував наметове містечко перед Верховною Радою. Тепер, сподіваюся, всім стало зрозуміло за чиї гроші «банкет», витканий з провокацій, розпуску Парламенту, Нацгвардії, СБУ та дурнуватих ультиматумів», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Він наголосив, що правоохоронці будуть блокувати всі конфлікти, які провокують активісти.«Я сподіваюся, що громадяни згодом розберуться, хто за які цінності там стоїть», – підкреслив Арсен Аваков.

При цьому, глава МВС зазначив, що до забезпечення безпеки в урядовому кварталі столиці залучено 3,5 тисячі правоохоронців. Серед них працівники Нацполіції та Національної гвардії.

Він додав, що таке розподілення сил у країні, проти якої діє зовнішній агресор, має залишатися на совісті тих, хто грає в демократію перед Парламентом.

Джерело

 

Олийник – беглый депутат ПР и соратник Януковича сообщил, что профинансировал палаточный городок перед ВР. Теперь, надеюсь всем стало понятно за чьи деньги банкет, сотканный из провокаций крови людей, роспуска парламента, Нацгвардии, СБУ и дурноватых ультиматомов..Семенченко-Саакашвили-Соболев-Деревянко – вы эти деньги отрабатываете? Что за товар вы продаете негодяям, принимая в оплату грязные деньги сбежавших регионалов из своры Януковича?! При всем несовершенстве происходящего в стране – то, что вы делаете -мерзость, а возможно и больше!

Posted by Arsen Avakov on Montag, 23. Oktober 2017

 

Господин Аваков отвлекает от важных дел и заставляет заниматься с ним перепиской. По поводу обвинения меня в финансирова…

Posted by Volodymyr Oliinyk on Montag, 23. Oktober 2017

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial