Висококваліфіковані робітники-інструменталісти та фахівці з устаткування – найбільш затребувані на ринку праці

Робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а також кваліфіковані робітники з інструментом стали найбільш затребуваною статтею вакансій, запропонованих роботодавцями у вересні. Про це йдеться в аналітичній записці Державної служби зайнятості України. Так, при загальній кількості зареєстрованих вакансій в понад 73 тис., кількість робочих місць за наведеними спеціальностями становила понад 32 тис.

Станом на кінець вересня, затребуваними були також працівники сфери торгівлі й послуг –  9215 робочих місць, професійні фахівці – 7707 робочих місць, законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери – 4667 вакансій.

В географічному розрізі найбільшу кількість робочих місць пропонують у Києві – 12571 вакансій. В лідерах також Львівська область (6608 вакансій), Дніпропетровська область (5498 вакансій), Київська область (4767 вакансій), Житомирська область (3466 вакансій), Полтавська область (3096 вакансій), Волинська й Вінницька області (2959 та 2391 вакансій відповідно).Як підкреслював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Україна відроджує промисловість, а отже попит на висококваліфіковані кадри зростатиме. Саме тому Уряд звертає увагу на розвиток професійно-технічної освіти, а також на забезпечення гідних умов праці для вже працюючих фахівців. Йдеться передусім про детінізацію зайнятості та гідну оплату праці.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії