У Маріуполі створять дистанційні онлайн-курси для учнів з непідконтрольних територій

Для школярів 9-11 класів з окупованих, непідконтрольних та постконфліктних територій розроблять дистанційні онлайн-курси. Зокрема, так діти вивчатимуть українську мову та літературу, історію України та географію України.

Передбачається, що учні отримають вільний доступ до української освіти без необхідності завантажувати особисті дані і розкривати свої IP-адреси.

Займатися розробкою курсів будуть маріупольські вчителі, які упродовж 30-31 серпня проходили відповідний семінар у Маріупольському державному університеті (МДУ).

Упродовж семінару 17 педагогів та викладачі МДУ освоїли різні підходи до проектування навчання, познайомилися зі структурою і технологією створення електронних курсів на платформі Moodle. Окрім цього, вони дізналися, як оформляти екранний простір і навчальний текст, а також створювати презентацію власного Е-курсу.

Створені курси будуть розміщені на навчальному порталі МДУ

Варто зазначити, що захід відбувася у межах проекту, що реалізує МДУ та Маріупольський науково-методичиний центр за підтримки МОН України, Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, Посольства Литви в Україні тощо.

Джерело

Фото StockSnap

Автор