Табірний збір підрозділів артилерії проводиться на полігоні під Новомосковськом (фото)

Протягом останніх двох тижнів на полігоні під Новомосковськом Дніпровської області проводиться табірний збір з артилерійським дивізіоном, протитанковою та мінометними батареями. Метою заходів є удосконалення професійних навичок у бою та оборони, підготовка до зборів, які у найближчий час пройдуть серед усіх артилерійських підрозділів Національної гвардії України на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що знаходиться у Київській області.

Бійці розбили наметовий табір та живуть у польових умовах, повністю покращуючи свій бойовий вишкіл. Гвардійцям доводиться завзято працювати та виконувати чимало завдань, пов’язаних з приведенням зброї та підрозділу в повну бойову готовність, вправлятися з маневруванням техніки та вдосконалювати загальні бойові навички.

Хочу відмітити досить непогану підготовку особового складу та бадьорий настрій бійців, чому сприяє знаходження на чистому повітрі серед природи. Результати добрі, але ще є над чим працювати. 28-29 серпня в нас відбудуться залікові стрільби, що стане завершальним етапом цих зборів. Впевнений, хлопці покажуть відмінні результати. – зазначив лейтенант Олександр Фанагей.

Олег Соловйов

Джерело

Автори