Частина представлених на цій виставці зразків озброєння та військової техніки вже наступного тижня відбуде на лінію зіткнення (фотогалерея)

Виставка сучасного озброєння та військової техніки, яка проходить на Хрещатику у Києві з нагоди 26-ї річниці незалежності України, є звітом влади, Збройних Сил, оборонно-промислового комплексу перед народом за те, що вдалося зробити, і демонстрацією того, що українська армія має чим захистити українську землю. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на виставці.

«Важливо, що частина представлених на цій виставці зразків озброєння та військової техніки вже наступного тижня відбуде на лінію зіткнення. Зокрема, це танки, самохідно-артилерійські установки, бронетранспортери, зенітно-ракетні комплекси. Решта машин будуть зараховані в резерв або використовуватись у військово-навчальних закладах, деякі – завершувати проведення випробувань», – повідомив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив: «Дуже важливо, щоб вони сьогодні і завтра під час святкування Дня нашого прапора і Дня незалежності були саме тут, на Хрещатику, бо це є звіт влади, звіт армії та Збройних Сил, звіт оборонно-промислового комплексу перед народом – що вдалося зробити і продемонструвати, що українська армія має чим захистити святу українську землю».Президент подякував усьому науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу та висловив окремі слова пошани колективам ремонтних підприємств Збройних Сил, які в короткий термін освоїли та забезпечують проведення середнього і часткового ремонтів.

«Та пам’ятаймо: найміцніше «залізо» в наші армії – це те, з якого «зроблені» наші українські воїни. Це 42 Героя України. Подивіться як високо зараз ми тримаємо планку звання Героя України. Це понад триста тисяч жінок та чоловіків, які стали учасниками бойових дій. Це ті, хто віддав своє життя за Україну, і ті, хто кожного дня цим життям ризикує», – підкреслив Президент.

Петро Порошенко висловив впевненість, що зброя, яка сьогодні представлена, в надійних руках. «І ніхто нас не зупинить – ні зовнішній ворог, ні «п’ята колона», яка зсередини за вказівкою Кремля намагалася дестабілізувати нашу ситуацію. Ніхто нас не зупинить в побудові майбутньої, успішної, європейської української держави», – наголосив Президент.

Глава держави нагадав, що українцям вдалося відстояти свободу і незалежність, зупинити ворога на південному сході країни, а починаючи з кінця травня – червня 2014 року звільнити дві третини окупованого Донбасу, піднявши українські прапори над звільненими містами, зокрема Станицею Луганською, Слов’янськом, Краматорськом, Сєвєродонецьком, Лисичанськом, Маріуполем, Торецьком та іншими.

Президент оглянув зразки сучасного озброєння та військової техніки, представлені на виставці.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео