Порошенко у Верховній Раді підтримав армію і сказав, кого треба звільнити (відео)

Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді закликав негайно забезпечити постачання у війська FPV-дронів, а також розпочати будівництво глибоко ешелонованих ліній оборони. Порошенко також вважає, що необхідно замінувати територію вздовж кордону з росією.

«Сьогодні під ранок я повернувся з фронту. Сказати про те, що не вистачає снарядів – нічого не сказати. Це те, що кажуть наші бійці. Сказати, що не вистачає ППО – нічого не сказати. Ми маємо зробити все можливе для того, щоб прискорити надання допомоги від наших партнерів. І держава має налагодити серійне виробництво всередині країни. Але є речі, які і в парламенті, і у виконавчій владі можемо зробити прямо зараз», – наголошує Порошенко.

«Перша позиція – це FPV-дрони. Вчора ми відвезли сотні дронів. А виявляється – і я прошу перевірити цю інформацію, запросивши керівника ДССЗЗІ, – десятки тисяч FPV-дронів зараз на складах ДССЗЗІ. Це злочин, який має бути покараний. А ми маємо зробити все для того, щоб збільшити виробництво FPV і доставити їх у кожний батальйон», – наголошує Порошенко.

«Друге. Треба налагодити виробництво РЕБ. Я нагадую, що моя команда інвестувала 150 мільйонів гривень в розробку нової технології, яка вже зараз саджає Орлани і Суперками», – зазначає п’ятий Президент.

«Третя позиція – це прискорення будівництва глибоко ешелонованих фортифікаційних споруд. Хочу нагадати, що в 2014-15 роках кожен голова ОДА був відповідальний за свою ділянку фронту, і в повному обсязі було профінансоване з державного бюджету будівництво. З мільйони за кожний опорний пункт – і була перша, друга і третя лінія. Зараз це має бути питанням державної ваги. За 2-3 місяці ми маємо завершити цей процес», – переконаний Порошенко.

«Четверте – ми маємо засіяти там всю територію мінами, щоб не кров’ю українських воїнів зупиняти російський наступ», – говорить Петро Порошенко.

Він також вкотре закликав до єдності навколо Збройних Сил України.

«Нам потрібно, щоб не словом, а діями Верховна Рада підтримала цю єдність. Перше – треба поставити на голосування законопроєкт, який вимагатиме погодження з Головнокомандувачем призначення командуючих, бо це про відповідальність. Друге – поставити на голосування проєкт постанови Веніславського про очищення комітету з нацбезпеки від неадекватної особи, яка паплюжить Збройні Сили України. І дуже важливо поставити законопроєкт про заборону московської церкви, бо це теж про нацбезпеку», – наголошує Петро Порошенко.

Джерело

Автор