Порошенко передав у ЗСУ Посейдони, техніку та обладнання (фото, відео)

«Забезпечуємо Перемогу»: Порошенко передав 10-му армійському корпусу Сухопутних військ ЗСУ комплекс «Посейдонів», техніку та обладнання

Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 10-му армійському корпусу Сухопутних військ ЗС України комплекс БПЛА «Посейдон» – це три «пташки» та пункт управління на базі вантажівки DAF. Також військовим привезли потужний тягач Foden із мобільною шиномонтажною майстернею.

«Сьогодні на Запоріжжі йдуть чи не найважчі бої. Вильоти, постріли, земля гуде під ногами. 10 армійський корпус ЗСУ міцно вгризся в землю і не збирається її віддавати. Але хлопцям потрібно все, що зможе підсилити їх у боях. Особливо просять засоби для розвідки, а коли ми поставили їм перші «Посейдони» — вони попросили ще. Тож передаємо вже третій комплекс», – розповів Порошенко.

«Всі наші «пташки», які ми та інші фонди постачають у війська, задіяні в контрнаступі. Ви точно бачили роботу арти на відео, так от, це робота «пташок»: шукати, наводити, знищувати. Ну а відео з роботи наших «Посейдонів» ви вже неодноразово бачили на моїй сторінці», – нагадав він.

Порошенко також зазначив, що комплекс здатен протидіяти російському РЕБу, він передає артилеристам точну розвідувальну інформацію – а це вкрай важливо для успіху нашого наступу.

«Тут зараз знаходяться три птахи, тут знаходиться пульт управління. Там далі, ви чуєте, йде інструктаж повністю підготовлених екіпажів. Ніхто не допущений до пункту управління без того, щоб був виданий сертифікат навчального центру Збройних Сил України і сертифікат Благодійного Фонду Порошенка», – пояснює пʼятий Президент.

«Сьогодні ми маємо дуже позитивні і обнадійливі результати по протидії російському РЕБу. Тут стоїть унікальна камера з 80-ти кратним зумом, унікальне «тепло», дистанція – до 50 км, унікальна висота – до 5 км. І все, що необхідне», – наголосив Порошенко.

«Цього разу ми взяли на співфінансування Полтавську міську раду, а машина управління виготовлена «Справою Громад» за кошти «Справи Громад». А в поєднанні маємо цю мрію. Вже завтра вона буде безпосередньо задіяна в бойових діях», – зазначив він.

А фронтовим ремонтникам точно знадобиться пересувний шиномонтаж.

«У нас в батальйоні є підрозділ – ремонтна рота, яка займається ремонтом озброєння, військової техніки і автомобільної, і бронетанкової, і артилерії. В принципі, крім гусеничної техніки вся техніка на автомобільному ходу. Тобто нашим ремонтникам необхідно, щоб не вручну це все робити, а за допомогою польового шиномонтажу. Я думаю, що це буде набагато краще, ефективніше і скоріше ці всі роботи будуть виконуватися», – зазначає військовий.

Він додає, що шиномонтаж постійно працює в польових умовах – виїжджає на роботу безпосередньо туди, де техніка зазнала ушкодження.

«Раніше, ще на початку травня Петро Олексійович приїжджав також нам передав три автомайстерні з кунгами для ремонту озброєння і військової техніки. І два вантажних автомобіля ДАФ. Всі три автомайстерні задіяні, постійно на виїзді, ремонтують озброєння і військову техніку частин 10-го армійського корпусу. На місці вони ніколи не стоять, постійно в дорозі і виконують завдання згідно свого призначення», – говорить боєць.

Військові на знак подяки подарували Петру Порошенку футболку з логотипом батальйону і написом: «Забезпечуємо Перемогу» та шеврон.

Джерело

 

Найкращі тягачі для наших САУ: Порошенко привіз артилеристам ДШВ вантажівки Foden

Петро Порошенко привіз бригадам Десантно-штурмових військ техніку та обладнання. 148-а окрема артилерійська бригада ДШВ отримала дві вантажівки Foden, 79-а ОДШБ – пункт управління БпЛА на базі вантажівки DAF.

«Цього разу приїхали до своїх. До старих друзів, яким вже давно допомагаємо», – зазначив п’ятий Президент України.

«Запит у хлопців та дівчат був простий — треба щось таке, щоб вивозити артилерію з поля бою, прохідне, просте у використанні, щоб приїхав, підняв і погнав. Тож — два Foden’и передаємо хлопцям зі 148-ої окремої артилерійської бригади. Бійці вчаться дуже швидко. Наші водії провели короткий інструктаж і «малюки» відразу поїхали в роботу», – розповів Порошенко.

Військові кажуть: тягачі для швидкого переміщення потужних САУ вкрай потрібні, а величезні Foden справляються з цим на будь-яких воєнних дорогах.

«Досвід застосування цих вантажівок настільки вдалий, що це виявляється найкраща машина для евакуації і відновлення боєздатності самохідних артилерійських установок. Він на себе вантажить, евакуює, ремонтує за рахунок пересувної майстерні, і повертає назад», – пояснює Порошенко.

«А от 79-ці передали пункт управління БпЛА на базі DAF’у, щоб керувати «Посейдонами» можна було не з однієї обладнаної точки, а з тої, де зможе проїхати ця вантажівка. Тобто з будь-якого місця», – також повідомив він.

Порошенко наголошує – його команда буде й надалі допомагати ДШВ: «марунові берети — символ, гордість та честь десантника. Відзнака для найдостойніших, символ звитяжних лицарів. Коли в 2017 році ми замінили радянські блакитні на горді марунові берети з крилатою емблемою, це стало останнім кроком, аби остаточно відірвати наші Десантно-штурмові війська від російської школи та повернули у європейську мілітарну традицію».

«Досі пам’ятаю емоції, які відчував, коли передавав командуванню ДШВ нові символи на Михайлівській площі. І важко втримати радість та гордість, коли побачив їх сьогодні тут, на фронті. Омиті кров’ю та потом, але ніколи не ганьбою», – зазначив він.

«Вкотре був щасливий зустрітися з нашими бійцями, з тими, хто тримає лінію оборони. З тими, хто завжди перші. Вони нищать ворога — ми допомагаємо», – наголосив Порошенко.

Джерело

Допомогти армії просто:

Варіант через посилання (там далі потрібно буде ввести номер картки).

Окрема сторінка для глобального збору на проєкт лазне-пральних комплексів для всіх бригад ДШВ.

Переказ по Україні за допомогою мобільних застосунків:

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
5169 3305 2068 6400

Для ІНШИХ банків:
5375 4115 0177 8331
Отримувач: Антоніна Бузіло

Або безготівковий переказ:
ГО Солідарна Справа Громад
IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

PayPal

Переказ на: wingman2006@mac.com
Тип переказу: Family/Friends

MoneyGram

Переказ на: ANTONINA BUZILO

Western Union

Переказ на: PAVLO MELNYKOV

SWIFT-перекази

Account owner: Solidarna Sprava Hromad
PLN – IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
CAD – IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
EUR – IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
USD – IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
Bank SWIFT Code: BPKOPLPW
Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
Bank’s country: Poland

Криптовалюти

USDT (TRC20)
THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
USDT (ERC-20)
0x71DD643bbC2e7257b2Ac39A4D2DAAe51FFd3F45F
BTC (Bitcoin)
1NabqAsWe3zvs33ifQYnm3bwuciFbuSgTq
ETH (ERC20)
0x71DD643bbC2e7257b2Ac39A4D2DAAe51FFd3F45F

Автор