Арестович віщує нічию

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Колишній радник Єрмака Олексій Арестович зробив дивовижну заяву. В інтерв’ю “Странє.ЮА” він повідомив що:

– Україну можуть розділити за корейським сценарієм, і Захід на це готовий. Мовляв, ми отримаємо багато бонусів і якісь гарантії, але Донбас і Крим – тю-тю;
– Україна може не повернути свої території, бо на це потрібні ресурси, яких наразі ми не маємо;
– Україна швидше за все прорве російський фронт і поверне собі окуповані частини Запорізької і Херсонської областей. Але Донецьк і Луганськ залишаться під окупацією.

Тобто, для тих хто не збагнув. Виходить так, що за Арестовичем, в результаті надпотужних зусиль, здобувши Бучу, Ірпінь, Бородянку та Азовсталь, втративши тисячі найкращих своїх громадян, Україна… вийде на лінії розмежування зразка 23 лютого 2022 р. І те не факт. Бо під чиїм контролем опиняться Маріуполь, Сєвєродонецьк і Лисичанськ, Арестович не уточнив.

А далі я не можу не процитувати. Мовою оригіналу:

“Что произойдет с обществом, которое замахивалось на завышенные ожидания, а получит условный Минск-3? Эта возвратная пружина нереализованных ожиданий так влупит по нам — по морали и всему остальному, — что мы просто обалдеем”.

Зрозуміли? Арестович прямо погрожує чинній владі. Очевидно, якщо команда Зеленського закінчить війну без повернення всіх окупованих територій, їй каюк. Їй згадають все. І “травневі шашлики” замість евакуації Бучі. І поліцію та СБУ, які якогось милого тікали з Маріуполя. І армію, яку формою і автотранспортом забезпечували волонтери і Порошенко. А там доберуться до пандемії Ковід і до смертності два Іловайська на день через огидну забезпеченість лікарень та вакцинацію, яку Україна почала пізніше за Зімбабве.

Все це говорить тип, який тривалий час був позаштатним радником Єрмака. Доречне питання. Арестович в такий спосіб мститься Офісу президента за відставку, свідомо налаштовуючи проти нього суспільство? Але тоді питання – “як же він служив в очистці?”.

Чи Арестович свідомо втік з ОПУ через провокаційні заяви, бо всерйоз вірить от саме в такий розвиток подій і розуміє, чим це завершиться для ОПУ?

Чи може Арестович робить свої заяви за згодою керівництва Офісу президента? Я з нетерпінням чекаю реакцію ОПУ на заяви Арестовича.

Але сам факт показовий. Той, хто розповідав нам про “два-три дні, максимум місяць”, той, хто заколисував українців, мовляв, перемога близька. Той, хто став символом солоденьких байок від ОПУ. Нині ця особа своїми заявами торпедує становище Офісу Зеленського.

Скажіть, коли брехав Арестович – щойно чи весь період перебування в радниках Єрмака? І що він радив Єрмаку? Що заявлять невдовзі всі інші “арестовичи”, яких відсунуть від годівнички в ім’я збереження рейтингу ЗЕ?

Чи, може, Арестович – це те саме російське ІПСО? Коли воно почалося?

PS. Висловлюю свої щирі співчуття ЗЕботві. Із задоволенням спостерігатиму, як ЗЕботва зараз вузликом закручуватиметься, доводячи, що Арестович – це не вони. Працюйте, хлопчики й дівчатка. Взялися вилизувати коміків, вилизуйте їх скрізь. Особливий мій привіт тій частині ЗЕботви, яку нещодавно я ще вважав порядними людьми. Заради цього ви позеленіли? Воно вартувало того?


Олексій Петров

В мережі підіймається нова хвиля обурення стосовно чергових заяв Арестовича. З дуже вумним виглядом (інакше він не вміє) двічі екс-радник будівлі на Банковій розмірковує стосовно подальших планів Запада. Як будуть ділити Україну. Що залишать нам, а що віддадуть на поталу Москві. Такий собі відступний шмат? Щоби Кремль задовольнився? (Чи надовго?)…

До речі. Тези «фахівця» в черговий раз взяла на озброєння російська інформаційна машина. А навіщо щось вигадувати, если вот, пожалуйста… есть медийно раскрученный в Украине, который теперь вкрадчивым голосом скормит своей многочисленной пастве любое информационное блюдо! ЛЮ-БО-Е! Тим паче коли рецепт цього блюда цілком задовільняє Кремль.

Хтось каже, що Арестович зараз окучує проросійськи налаштований електорат. Начебто вибори не за горами. А прапор опєзєже хтось мусить підняти?! І чому тоді це не може зробити він? Так це чи ні, я не знаю… Але я точно знаю те, що, якщо треба буде на біле сказати чорне, причому так, щоб усі в це повірили, відомий «развеччик» це зробить філігранно. Як і навпаки. Просто візьміть та проаналізуйте усі його виступи, починаючи з березня 2019 року. Будете здивовані. Але хто ж так глибоко буде копати?

Повертаючись до його заяв… Що тут можна сказати?

Таке враження, що, раз переступивши поріг Банкової, люди назавжди поступається розумом в обмін на жаданий аусвайс та право бути ПОРУЧ! Говорити про «придется договариваться… вариант двух Корей» і таке інше в той час, коли Україна вмивається кров’ю, коли батальйони та бригади, стиснувши зуби, б’ються за Бахмут, Вугледар, за кожне українське село, це… політичне бля*ство! Потужний удар в спину кожному військовому, читайте – в спину країни! Бо зараз будь-який Василь Петрович або Степан чи Сашко скажуть «Так навіщо мені ризикувати життям, якщо все вже вирішили майже… Оно, Арестовича послухайте! Просто взять и сойтись посередине. Ох*єнно! А ми тоді хто, просто статисти?».

Пізніше, звичайно, ми знову почуємо традиційні речі «вырвали из контекста», але це вже нікого не буде цікавити. Дякуючи корисному роту, Україна, сама того не помітивши, програла сьогоднішній бій в інформаційній війні…

p.s. Гарний кол вбили між нами та союзниками, так?

Автори

, ,