10 хороших новин 19.12.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Стельмахівка, Макіївка, Червонопопівка і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Бахмутське, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Андріївка, Красногорівка, Олександропіль, Мар’їнка, Побєда і Новомихайлівка на Донеччині.
Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери набили убогим 14 скупчень, 5 позицій зеніток, склад боєприпасів, два пункти управління і уронілі дві вертушки.

✔ На росії немає війни, і втрат теж немає, але у Саратові відкрили триметрову стелу, списану прізвищами двохсотих лаптів. Лапотні ЗМІ з якимось щирим нерозумінням пишуть, що урочиста подія перетворилася на траурну. Справді дивно, у них же була і гранітна плита, і гвоздички, і повітряні кульки з літерою зет, чого їм бл*дям ще треба для радості 😂.
А знаєте шо? Якщо на тій стелі намалювати ручку, буде схоже на холодильник

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Концерт нині дають на нафтовому родовищі в Іркутській області, пожежа на квадратний кілометр. Бавовна у програмі теж була, але за видовищністю їм ще далеко до Москви.

✔ У Пітері з пафосом поставили і за кілька днів із ганьбою прибрали інсталяцію у вигляді двох сердець, що символізують братерство Пітера та Маріуполя. Дешеві сердечка мали стати фотозоною, а стали стіною плачу, бо на них невдячні городяни постійно писали, що думають. Наприклад, «Убийцы, вы разбомбили его» на сердечці-Маріуполі і на другому «Иуды». Тепер комунальники забрали всю цю красу відмивати, а потім обіцяють повернути назад. По-моєму, повертати треба з третьою фігурою – без живого мусора з автоматом ця інсталяція виглядає незакінченою.

✔ Тим часом лапті у Сибіру уронілі собі ще один вертоліт. Попередній, нагадаю, ує*ашили об злітну смугу буряти, мабуть, переплутавши з танком. Цей Мі-8 розбився і згорів, врізавшись у будівельний вагончик на смузі посадки. Це все настільки по-уї*анськи, що з цього навіть якось неловко сміятися.

✔ І знову про вертольоти – у військовій частині під Москвою пострілялися лапті. Бортовий технік вертольота розмовляв з інженером, потім спалахнула сварка про те, можна ставити чіп від пижженої мультиварки у вертоліт чи тільки у танк, і він припинив її з поміччю «Макарова». Молодець, як міг допоміг непереможній українській армії. Хоча це, звісно, полумєри, іф ю ноу вот ай мін.

✔ Британія передасть нам сотні тисяч артилерійських боєприпасів на €286 млн.

✔ У Києві нарешті відкрили станції «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» і перехід між ними. Хто користується метро, розуміє, наскільки без них було незручно, і наскільки це крута для столиці подія.

✔ Канада заарештувала $26 млн активів Абрамовича та хоче тепер їх конфіскувати і віддати Україні. Це перший випадок, коли Канада застосовує закон, який дозволяє за рішенням суду конфісковувати активи, що перебувають під санкціями.

✔ Ну і на Чонгарі бавовна. Чонгар – це вже майже у Криму, перешийок між материковою Україною та півостровом, тож абізяни зараз верещать і традиційно серуть цеглою. За попередніми даними, завдано удару по колоні техніки.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори