10 хороших новин 15.12.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Верхньокам’янське, Яковлівка, Соледар, Бахмут, Веселе та Мар’їнка Донецької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери розбили лаптям 15 скупчень, дві позиції зеніток, два пункти управління і склад ПММ.
У Кадіївці – це в нас Луганщина – лаптям прилетіло у казарму. Під Мелітополем вони вже бояться заселятися у якісь дитячі садки, бо туди потім постійно прилітає 😂, селяться маленькими групами у приватних будинках, але туди прилітає також 😂.
Найбільше мене з цього замилують коментарі місцевих, які потім повертаються у свої потрощені будинки після деокупації: «це нічого, хлопчики, головне, що ви нас звільнили. Навіть якби до фундаменту поруйнували, я би не ображалася. Синочки, а ви цей, закрутки у підвали знайшли, поїли, чи не знайшли? Ой, заждіть, я вам синенькі в аджиці принесу….».
Країна синочків проти країни лади-200.
Вибачте за ліричний відступ. До російської пакетної армії доєдналися 590 новобранців.

✔ На Іркутщині вибухнув найбільший у регіоні нафтопереробний завод, що належить «Ангарській нафтохімічній компанії», частині «Роснафти». Пишуть, вибух був такий, що сейсмографи зафіксували землетрус, а у приміщеннях ТЕЦ за кілька км від місця вибуху обвалилася стеля. Двоє лаптів – 200, четверо – 300. І так, зараз це бойові втрати. Працюєш на економіку терориста, отримуєш повну панамку наслідків.

✔ В аеропорту Новосибірська спалахнув літак Ан-12 після того, як здійснив вимушену посадку в аеропорту «Толмачово» через відмову силової установки. Нех*й було ставити на нього чіп з краденого тостера.

✔ На російській орбітальній станції «Союз» скотч та іконки знову підвели лаптєногих космонавтів – аварія сталася просто у відкритому космосі, таки знову тріснула обшивка. Витік із системи охолодження створив ризик для космонавтів через розгерметизацію і тривав щонайменше 3 години. Невідомо, чи зможе «Союз» тепер безпечно доставити на Землю цю купу космічного гівна.
Русню навіть за межами планети розцінюють як ворожий об’єкт і намагаються не випустити у відкритий космос. Кругом, кругом одні врагі…

✔ Німеччина передала нам 5 тис. боєприпасів 155 мм, ракети для IRIS-T, дві броньовані ремонтно-евакуаційні машини, 30 тис. снарядів 40 мм і 18 перевізників для вантажів. А Норвегія – 10 тимчасових мостів для пересування важкої техніки.

✔ Литва заборонила русні та іншим не-громадянам володіти зброєю, щоби не загрожували національній безпеці. Передбачається, що законопроєкт набуде чинності з 1 січня 2023 року. Хоча ми тут трохи випереджаємо братів-литовців, у нас навесні навіть ліцензію на відстріл русні видали 😈.

✔ Суд конфіскував все майно Януковича на користь держави. Йдеться про: Межигір’я; готельно-ресторанний комплекс у Сухолуччі; квартиру на Оболонській набережній; паркомісця; 31 млн грн та $84 900 на банківських рахунках; 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Танталіт» та «Будинок Лісника»; 537 культурних цінностей на 18,7 млн євро (книги, ікони, картини, антикварні меблі, годинники, вази, шаблі, рушниці та гармата 19 століття).
Ок, мене цікавить тільки одне – де золотий батон? 😂

✔ ЄС узгодив 9-й пакет санкцій проти Росії, завтра мають оголосити деталі.
США також ввели нові антирусняві санкції – проти десятків фінансових установ, олігарха Володимира Потаніна, мережі його організацій, а також інших осіб, пов’язаних з урядом рф.

✔ Польща визнала Росію державою-спонсором тероризму. Русня це вже вкотре підтвердила, погрожуючи Польщі черговим розділом. А у Конгрес США внесено резолюцію, що пропонує вигнати Росію з Радбезу ООН.

✔  І у кінці традиційна м’якотка. Мер Благовіщенська подарував 14-річному хлопчику, брат якого був його єдиним опікуном і загинув на війні в Україні, квитки в аквапарк 🥳.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори